• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YAŞAR TÜZÜN’DEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

YAŞAR TÜZÜN’DEN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Bilecik CHP Milletvekili ve TBMM CHP Başkanvekili Yaşar Tüzün 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle yayınladığı mesajda;
“Bugün, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Başöğretmen olarak anıldığı gün… Bugün, bizleri ve yarınlarımızın teminatı çocuklarımızı yetiştiren sizlerin günü… Sizlerin senede sadece bir gün hatırlanacak, törenlerde övülüp sonra ihmal insanlar olmadığınızın farkındayız. Sizlere ne kadar borçlu olduğumuzu, minnettar olduğumuzu biliyoruz.
24 Kasım’lar sizlerin sadece mutluluğunuzu paylaştığımız günler değil aynı zamanda sorunlarınızı irdeleyip çözüm yollarını gündeme getirip takipçisi olduğumuz günlerdir. Sorunlara rağmen umutsuz değiliz. Siz eli öpülesi öğretmenlerimiz üstlendiğiniz kutsal sorumluluğunuzun farkındasınız. Yurdun dört bir yanında sevgiyle ve özveriyle, çocuklarımızı çağın gerektirdiği bilgi ve donanımla hazırlamak için tüm güçlüklere karşı göğüs geriyorsunuz. Ulu Önder Mustafa Kemal’in gösterdiği yolda ülkemizi çağdaş uygarlığa ulaştıracak olanlar sizlersiniz.
Sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Bu vesileyle başta, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizi saygı, rahmet ve şükranla anıyor; Geleceğimize yön veren siz değerli öğretmenlerimizin, Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam