YENİPAZAR’A DEV YATIRIM YOLDA

YENİPAZAR’A DEV YATIRIM YOLDA

Yenipazar’ı kalkınması ve makus tarihini yenmesi açısından büyük öneme sahip olan Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesi için adımlar atılıyor.

Kurulmasıyla birlikte bölgedeki ender tesislerden biri olacak olan Hayvancılık Organize Sanayi Bölgesi yöre halkına iş imkanı sağlarken diğer yandan da yeni fırsatlar sunması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde Vali Yardımcısı Akın Yılmaz başkanlığında toplanan heyet tarafından sanayi arazisinde inceleme yapıldı.

Vali Yardımcısı Akın Yılmaz’ ın başkanlığında gerçekleşen incelemeye; İlçe Kaymakamı Yavuz Kartal, Belediye Başkanıİlhan Özden, İl Özel İdare Genel Sekreteri Halis Nalbant,Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin, Bilim Sanayi ve Teknoloji Müdürü  Hediye İman, İl Tarım Müdürü Necmettin Yoldaş ve kurum müdürleri katıldı.

Arazi incelemesinin ardından Belediye Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda, birim müdürlerinin olumlu görüş bildirmesiyle yapılacak çalışmalar görüşüldü.

Toplantı sonrası açıklama yapan Yenipazar Belediye Başkanı  İlhan Özden; “İlçemizin iktisaden kalkınmasında büyük katkı sağlayacak ve halkımızın gelir seviyesini artırarak yaşam kalitesini yükseltecek olan Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) kurulması için desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Valimiz Tahir Büyükakın başta olmak üzere tüm ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerine teşekkür ve şükranlarımızı sunarız” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam