YENİŞEHİR YOLUNDA GÜZEL GELİŞME

YENİŞEHİR YOLUNDA GÜZEL GELİŞME

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, uzun yıllardır tartışma konusu olan Bilecik-Yenişehir yolu ile ilgili müjde verdi.

”Bu yıl o hepimizi uzamasıyla üzen yol çalışmasını bitireceğiz” ifadesini kullanan Milletvekili Yağcı, şu açıklamayı yaptı:

”Kıymetli Hemşehrilerim uzun zamandır sabırsızlıkla hep birlikte beklediğimiz Bilecik-Yenişehir yolu yapım çalışmaları programa uygun devam ediyor.İnşaAllah bu yılın sonunda tüm yönleri ile hizmete açmayı hedefliyoruz.Bu arada kullanılan yol zemini önümüzdeki günlerde düzeltilecektir.

Konuya ilişkin tereddütleri olan hemşehrilerimize ilişkin Karayolları bölge müdürlüğümüz bilgi notunu arz ediyorum. İnşaAllah bu yıl o hepimizi uzamasıyla üzen yol çalışmasını bitireceğiz. Hep birlikte daha iyiye daha güzele.”

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. Sayın dostum bilindiği gibi Bilecik Bursa Yenişehir yolu 20 yıldır olmadı, Söğüt Bozüyük yolu 15 yıl oldu bunlara inanmıyorum

  2. Doymadınız mı , inanan var mı? A partisi B partisi değil olay, ahirette hepimiz hesap vereceğiz, parti ayrımı olmayacak, bıkmadınız mı 10 yıldır bitiremediniz, yetmedi mi, yiyen varsa hiç bir şey söylemiyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam