Yılmaz, Söğüt Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

Yılmaz, Söğüt Belediye Başkanlığı için Aday Adaylığı Başvurusunda Bulundu

Aday adaylığını resmileştirerek AK Parti Söğüt İlçe Başkanı Ali Öztürk’e aday adaylık dilekçesini veren Yılmaz konuyla ilgili şöyle konuştu:

“Bugün 12 yıldır ülkemin 76 milyon insanına ve 780 bin km²’sine hizmet eden AK Parti’den Söğüt Belediye Başkanlığı aday adaylığı için müracaat ediyorum. Öncelikle 2014 yerel seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

Genelde ve yerelde laf değil hizmet üreten partimde iki dönem Çaltı Belediye Başkanı olarak görev yapmaktayım. AK Parti hizmetleri sayesinde milletin teveccühü ve takdirini kazanmıştır. Türkiye’nin bütün bölgelerinin ve vatandaşlarının partisi olmuştur. AK Parti hükümetinin Söğüt’e ne kadar değer ve önem verdiğini çok iyi bilenlerdenim.

İlçemiz tarihi misyonuyla cihan devletinin kuruluşuna beşiklik etmiş ve kurtuluşa da beşiklik etmiş aziz topraklardır. Bu sebeple daha fazlasını hak ettiğini düşündüğüm, inandığımı Söğüt’e ve Söğüt’te yaşayanlara, yatırımlarla geleceğe mutlu ve umutlu olarak hep beraber hizmet edeceğiz.

Yönetimine talip olduğum bu ilçenin ne kadar özel ve önemli olduğunun farkındayım. 10 yıllık tecrübem ve birikimimle sorun çıkaran değil, çözüm üreten bir anlayışla ve inançla, halkımızla gönül bağı kurarak bu güzel ilçemizi herkesin yaşamaktan mutlu olduğu bir şehir haline getirmek için el ele çalışıp, fikirler üreterek hayata geçireceğiz.

Demokratik bir yerel yönetim, hiçbir ayrım yapmadan kentte yaşayan insanların tamamına eşit hizmet vermek ve halkın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır.

AK Parti iktidarda bulunduğu kentlerde gerçek belediyeciliğin ne olduğunu göstermiş ve öğretmiştir. Biz çalışıyoruz, işimizi yapıyoruz, hizmetimizi götürüyoruz. Halk da kendisine yapılan hizmetleri görüp, oylarını lafa değil hizmete veriyor.

Allah nasip ederse halka hizmet, Hakk’a hizmet düsturuyla hareket ederek, hesap soran değil hesap veren, adil ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla yaşadığımız bu güzel ilçeyi ekip ruhuyla, teşkilatımız, çalışanlarımız ve halkımızla birlikte hep beraber Söğüt’ümüze yakışan en doğru, en iyi hizmetleri üretip önümüzdeki tüm engelleri ortadan kaldıracağız.

Söğüt’ü sokak sokak bilen kardeşiniz olarak öncelikle işsizlik problemini çözmek için sanayi ve tarihi kültür turizmine önem vereceğiz.

Söğüt’ü kendi kendine yeten, yaşanabilir, huzur veren, marka ve örnek bir ilçe yapmak, halkımızın sevgisini, hoşnutluğunu, duasını kazanmak ve gurur kaynağınız olmak için huzurunuzdayım.

Söğüt, AK Parti Teşkilatı olarak bu seçimlerden zaferle çıkabilecek inanca, cesarete, azme ve çalışkanlığa sahibiz. Çalmadığımız kapı, elini sıkmadığımız, halini ve hatırını sormadığımız, derdini dinlemediğimiz insan bırakmayacağız.

İnşallah birlik ve beraberlik içinde inançla, azimle ve kararlılıkla çalışarak başarıya ulaşacağız. Teşkilatın içinden, içinizden biriyim. Hepimiz biriz, rabbim birliğimizi daim eylesin, içiniz rahat olsun. Değişim gelişim ve umudun temsilcisi olarak birlikte başaracağız, kazanacağız. Söğüt kazanacak.

Siyaset başlı başına bir sorumluluk ve fedakarlıktır. Hepinize Türkiye ve Söğüt sevdanızdan, Söğüt’e hizmet sorumluluğunuzdan dolayı şükranlarımı arz ediyorum. Hepinizi sevgi ve hürmetlerimle ayrı ayrı selamlıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Gelecek günlerimiz ve ak ve aydınlık olsun. Saygılarımla.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam