YİRMİ BİN LİRA İSTEDİLER!
admin • 20 Temmuz 2011 10:38:22 
YİRMİ BİN LİRA İSTEDİLER!

 

Bilecik'te, telefonla aradıkları Gölpazarı ilçe Müftüsü M.K'yı yaklaşık 20 bin lira dolandırmaya çalıştığı iddia edilen şüpheli aranıyor. 
     AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, kendisini cumhuriyet savcısı olarak tanıtan kişi, Müftü M.K'yı cep telefonundan arayarak, kredi kartları ve kimlik bilgilerinin birileri tarafından kullanıldığını, bu kişilerin terör örgütü PKK'ya destek olmak için bu yöntemi uyguladıklarını bildirdi. Şüpheli, bunun önlenmesi için verecekleri hesaba 20 bin lira yatırılmasını talep etti. 
     Müftü M.K, parayı istenilen hesaba yatırmak için bankaya gittiği sırada şüpheli tekrar telefondan arayarak başka bir hesap numarası verdi. Parayı yatırdıktan sonra durumdan şüphelenen M.K, olayı cumhuriyet savcılığına bildirdi. 
     Cumhuriyet savcısı bankayı arayarak parayı söz konusu hesaba geçmemeleri talimatını verdi. Müftü M.K, son anda dolandırılmaktan kurtuldu. 
     Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. AA

guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
kemal yıldırım
11 yıl önce

bunu müftü yaparsa – bunu müftü yaparsa vatandaş ne yapmaz sormadan soruşturmadan para yatırılırmı hiç emniyet bas bas bağırıyor rağbet etmeyin diye böyle insanlara

Realist
11 yıl önce

DAHA KİMLER VAR !!! – Emniyette şunları çökertmedi gitti yaa..yazıktır..
Bir değil iki değil bir çok insan mağdur..Bizim milletimizin polisten jandarmadan savcıdan ne kadar korktuğuda üzücü..Sadece müftüler değil ben bu ülkede bu yolla profösörleri bile kandırdılar.. Çok daha vahim durumlar var…

0
Would love your thoughts, please comment.x