44 YIL SONRA BİR ARAYA GELDİLER

44 YIL SONRA BİR ARAYA GELDİLER

Mezunlardan M.Sadık Kaya, Ali Deniz ve Hüseyin Esentürk'ün organize ettiği toplantı 16 Mayıs 2015 Cumartesi günü saat:14.00'de Çocuk Dünyası Parkında gerçekleştirildi.

Buluşmada bir araya gelen Erkek Sanat Enstitüsü (ESE) 1970-1971 yılı 6/B sınıfı mezunları hasret gidererek, önce birbirlerini 44 yılın vermiş olduğu sima değişikliğinden dolayı tanımaya çalıştılar. Okul numaralarına göre yoklama yapıldı. Toplantıya 37 kişilik sınıftan 21 kişinin katıldığı tespit edildi.5 mezun arkadaşın vefat nedeniyle aralarında olmamalarının üzüntüsünü yaşadılar. Mazeret bildirerek katılamayan mezunların da 2016 yılında yapılacak toplantıya katılacakları bildirildi.

Buluşmada eski günlerde yapılanlar, öğretmeleri ile yaşadıkları, o yıllarda yapılan ve 13 gün süren büyük Erkek Sanat Enstitüsü boykotundaki anılar anlatıldı. Duygusal anların yaşandığı çok güzel bir ortamda günü ölümsüzleştirmek üzere fotoğraf ve video çekimleri yapıldı.

Toplantıya akşam yemek yenilerek devam edildi. Akşamki toplantıda da eski günlerin yad edilmesine devam edildi.   Mezunlar 2016 yılı Mayıs ayında aynı yer ve saatte yeniden buluşmak üzere hasretle ayrıldılar. 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam