AK PARTİ SEÇİM ÖNCESİ GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

AK PARTİ SEÇİM ÖNCESİ GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Ak Parti Bilecik Milletvekilli Adayları başta olmak üzere binlerce kişi Bilecik’te sahaya indi. Saat 18.00’da Ak Parti seçim koordinasyon merkezinden başlayan yürüyüşe Ak Parti teşkilatı, partililer ve coşkulu bir kalabalık eşlik etti. En ön saflarda bulunan milletvekili adayları yanlarında eşleriyle beraber halkı selamladı. Yürüyüş sırasında birçok vatandaş ve esnafta alkışlarıyla AK Partililere destek verdiler.

 

 Seçim koordinasyon merkezinden başlayan yürüyüş, Tevfikbey caddesi üzerinden Cumhuriyet Caddesi'ne, oradan Alirıza Özkay Caddesi'ne ve yeniden Tevfikbey Caddesi'ne gelinerek devam etti. Yürüyüşün devamında Atatürk Bulvarı üzerinden tekrar Tevfikbey Caddesi'ne gelindi. AK Parti'nin görkemli yürüyüşü belediye çay bahçesi önünde son buldu.

Belediye Çay bahçesi önünde gerçekleşen mitingte partililer konuşmalarını yaparak 7 Haziran’da 2 milletvekili çıkaracaklarından emin olduklarını belirttiler.

 

Bayrak: “Söylenecek söz bulamıyorum, harikasınız”

Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Kadir Bayrak, partililere teşekkür ederek çok özel bir gün yaşadıklarını belirtti. Bayrak, mitinge gösterilen ilgi karşısında söyleyecek söz bulamadığını ifade ederek;  “Hakikaten buradan çok güzel gözüküyorsunuz. Benim nutkum tutuldu, nutkum. Söylenecek söz bulamıyorum, harikasınız. Onlar konuşur AK Parti yapar, sizlerden Allah razı olsun" dedi. 

 

Yağcı: “Yolumuz Yeni Türkiye Yolu”

İl Başkanı Kadir Bayrak'tan sonra konuşan Belediye Başkanı Selim Yağcı ise en büyük güçlerinin birlik, beraberlik ve kardeşlik olduğunu vurgulayarak  “Yolumuz Yeni Türkiye Yolu” ifadelerini kullandı.

Başkan Yağcı,"7 Haziran seçimleri sadece Bilecik'te iki milletvekili, Türkiye'de 550 milletvekili seçilmesi değil, dünya üzerindeki mazlum milletlerin kendi liderini bulmasıdır, lider ülke Türkiye'nin seçilmesidir. Onun için atılan her adım, kalkan her el, atılan her oy son derece kutsal, son derece önemli. Bizler eylemsel olarak birliğimizi, dirliğimiz ortaya koyduk. İnşallah 7 Haziran akşamı hep birlikte böyle bir kutlama yaparız" dedi.

 

Eldemir: “Bilecik'ten iki milletvekilinin ayak sesleridir”

AK Parti Birinci Sıra Milletvekili Adayı Halil Eldemir ise seçimlere az bir süre kaldığını belirterek

"Bu topraklardan cihan devleti çıktığı için gurur duyuyoruz, bu topraklardan dünyaya adalet saçıldığı için gurur duyuyoruz. Bu topraklardan dünyanın dört bir tarafında kardeşlik verildiği için gurur duyuyoruz. Bu gurur senin Türkiye, bu gurur senin Bilecik. Bizim sevdamız var, hayallerimiz var, bizim lider ülke Türkiye, büyük Türkiye hayallerimiz var. Bu ideallerimizin önüne kimse geçemeyecek. Çünkü millet burada, omuz omuza, el ele. Biz onun için her zaman milletimizle birlikteyiz. Bu alandaki heyecan ve coşku, 7 Haziran seçimlerinde Bilecik'ten iki milletvekilinin ayak sesleridir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" ifadelerini kullandı.

 

Poyraz:“Bizi davamızdan döndüremezler”

Son olarak konuşan AK Parti Milletvekili Fahrettin Poyraz ise AK Parti döneminde yapılan icraatlarda kısaca bahsederek muhalefete eleştirilerde bulundu. Poyraz; “7 Haziran seçimleri çok önemli. 13 yıldır çalıştık. Batmış olan bir ülkeyi dünyanın en büyük 16. Ekonomisi haline getirdik. Hedef 2023 yılında dünyanın en büyük 10 ekonomisinden bir tanesi. Hedeflerimiz var, davamız var, devam eden bir mücadelemiz var. Biz yeniden büyük Türkiye dedikçe, yeniden büyük medeniyetimizi inşa edeceğiz dedikçe bir bakıyorsunuz muhalefet partilerini vazgeçtik bir ses geliyor Washington’dan, bir ses geliyor darbecilerden. Ak parti karşıtı bu seslere takmıyoruz, dikkate almıyoruz sizi biz kutlu mücadelemize devam edeceğiz diyeceğiz. Eğer siz sahip çıkarsanız bu mücadelemiz devam edecek.

Bir tarafta AK Parti, karşı tarafta diğerleri. CHP'si, MHP'si, HDP'si, Paraleli, DHKPC'si, PKK'sı kim olursa olsun bizi davamızdan döndüremezler. Hepiniz gelin, topunuz gelin. Bu millet arkamızda olduktan sonra AK Parti yolunda devam edecek Allah'ın izni ile.

 

“ ‘Bize oy vermiyorsanız ister CHP’ye isterseniz HDP’ye oy verin’ diyor”

Türkiye’de karanlık senaryolar çiziyorlar. Ne yaparsanız yapın, nasıl mücadele yaparsanız yapın şu Ak Parti’yi 276’nın altına düşürün. İsimde veriyorum Söğüt Belediye Başkanı gitmiş Çaltı’da konuşma yapıyor böyle.  Bize oy vermiyorsanız ister CHP’ye isterseniz HDP’ye oy verin. Bunu bir Belediye Başkanı söylüyor. CHP’liler de kapı kapı geziyor. Ya bize oy verin ama bize oy vermiyorsanız da Ak Parti’ye oy vermeyin de kime oy verirseniz verin diyorlar, bir nevi dilencilik yapıyorlar. AK Parti'siz bir Türkiye geleceği karanlık bir Türkiye, kapı kapı dolaşacağız. Bilecik'te iki sıfır, Türkiye'de 400 milletvekili olacak inşallah” ifadelerini kullandı.

 

Ak Parti'nin yürüyüş ve mitingi AK Parti Belediye Meclis Üyesi Şadan Turhan'ın dua ettirmesinden sonra son buldu.

CANER ALKAN

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam