AK PARTİ SEÇİM STARTINI VERDİ
admin • 20 Nisan 2011 21:05:49 
AK PARTİ SEÇİM STARTINI VERDİ

Bilecik Belediyesi ziyareti esnasında kısa bir basın açıklaması yapan Fahrettin Poyraz “Biz ilimizde ön çalışmalarımızı yaptık ve bugünden itibaren resmen kampanyamızı başlatmış durumdayız. Tabi biz iktidar partisi olarak bir nevi geçtiğimiz yaklaşık 9 yıllık icraatlarımızın hesabını da vereceğiz. Dolayısıyla bir taraftan yaptıklarımızı ortaya koyacağız ve hesap vereceğiz bir taraftan da önümüzdeki dönemdeki gerek Türkiye’ye yönelik olarak gerekse de ilimize yönelik olarak projelerimizi ortaya koyacağız.

Yeri gelmişken şunu söylemekte de yarar var. Türkiye’de biz AK Parti olarak temel bir şey yaptık o da mantalite değişikliğini ülkemize oturttuk. Artık vatandaşımız şunu biliyor ve farkında Türkiye’de siyaset kurumu istikrar ve iyi bir ekip olursa kalıcı işlere ve uzun vadeli işlere imza atabiliyor.

Dolayısıyla seçim beyannamemizde sayın başbakanımızın açıkladığı gibi “istikrar sürsün Türkiye büyüsün” sloganı ile hareket edecek, ülkemizin daha da büyümesi ve yeniden büyük Türkiye’nin oluşması anlamında projelerimizi ortaya koyduk ve hedef olarak da sadece bu seçim ve bu seçimden sonrasını değil 2023 yılını kendimize hedef olarak koyduk ve bundan sonraki bütün planlarımızı da vatandaşlarımıza anlatırken 2023 yılına kadar koyduğumuz hedefler çerçevesinde ortaya koyacağız, vatandaşımıza da bu şekilde anlatacağız.

Bugün bismillah dedik. Çalışmalarımızı başlattık. Gerek milletvekili adayları olarak bizler gerekse de teşkilatlarımız ve belediye başkan arkadaşlarımız sonuna kadar bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments