Ameliyat öncesi ’’yılın annesi ve kadını’’ seçildi

Ameliyat öncesi ’’yılın annesi ve kadını’’ seçildi

Bursa Uludağ Üniversitesi Onkoloji Bölümü'nde tedavi gören ve Bilecik Halk Eğitim Merkezi'nin kursiyerlerinden Müjgan Karakaş'ın (41) merkezdeki arkadaşları, Karakaş'ı Bilecik'te 2012 yılının annesi ve kadını seçti. 
     Bir hafta sonra ameliyata girecek Karakaş için arkadaşları, Ertuğrulgazi Mahallesi Muhtarlığı'nda pasta kesti. 
     Mahalle Muhtarı Hakkı Bolu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, akciğer kanseri teşhisi konulan ve Bursa Uludağ Üniversitesi Onkoloji Bölümü'nde tedavi gören Müjgan Karakaş'a ameliyat öncesinde moral olması için sürpriz yaptıklarını belirtti. 
     Mahalle olarak kursiyerlerle güzel faaliyetler gerçekleştirdiklerini dile getiren Bolu, şöyle konuştu: 
     ''Karakaş'ın morali açısından büyük bir desteğe ihtiyacı var. Eğitim merkezimizde, hep beraber mahalle sakinlerinin kaynaşmasını sağlıyoruz. Birbirleriyle komşuluklarının pekişmesini amaçlıyoruz. Mahalle muhtarı olarak bu kaynaşmanın daimi olması için 2012 yılının mahallemizde en çalışkan, kursumuza her gün devam eden, kursta el becerilerini gayet iyi yapan ve iyi bir anne olan Müjgan kardeşimize böyle bir etkinlik hazırladık. Mahalleliler ve kursiyerler, Karakaş'ı 2012 yılının annesi ve kadını olarak seçti.'' 
     Karakaş ise gördüğü manzara karşısında çok duygulandığını, kendisine çok güzel bir sürpriz hazırlandığı ve için çok mutlu olduğunu bildirdi. 
     Yaşadığı duyguyu açıklayamayacağını anlatan Karakaş, ''Hiçbir zaman böyle bir şey beklemiyordum. Bu etkinliğinizden dolayı teşekkür ederim. Hastane öncesi de bana böyle bir şey yapmanız beni çok etkiledi. Her şey için teşekkür ederim'' dedi. 
     Karakaş, daha sonra arkadaşlarının yaptığı pastadaki mumları üfledi. Karakaş'ın gözyaşlarına hakim olamadı. Bolu ve kursiyerler, 2012 yılının annesi ve kadını seçtikleri Karakaş'a saat hediye etti. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam