AZMİN ZAFERİ…
admin • 12 Nisan 2011 19:25:18 
AZMİN ZAFERİ…

    11 Nisan 2011 Pazar günü İstanbul Okmeydanı Özel Mavi spor tesislerinde düzenlenen 6. Orhan Yılmaz klasik vücut geliştirme şampiyonlar şampiyonasında birinci olarak, ilimizin yeniden gurur kaynağı oldu.
    Özel davetli olarak katılan sporcuların yarıştığı ve toplamda yüz katılımcının bulunduğu turnuvada Overall (Şampiyonlar Şampiyonu) sikletinde yarışan, Kenan Yıldız İlimzi başarıyla temsil ederek birincilik madalyasını ve kupasını kazandı.
Yıldız yarışmanın ardından gazetemize yaptığı açıklamada şunları belirtti.
    '' Üç yıldan bu yana, ilk olarak İlimizi temsilen katılmış olduğum, profesyonel yarışmalarda elimdeki çaba ve imkanlar doğrultusunda en iyi şekilde mücadele etmeye çalıştım. Önümüzdeki hafta 16-17 Nisan 2011 tarihlerinde Bursa'da düzenlenecek olan Avrupa ve Balkan Şampiyonası seçmeleri öncesi bu başarı benim için çok güzel moral ve motivasyon oldu.'' dedi.
    Yıldız; 16-17 Nisan 2011 tarihlerinde Bursa'da düzenlenecek olan Milli takım seçmelerinde Bilecik'i en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağını söyleyerek, Milli takım seçmelerinin İlimize yakın bir yerde Bursa'da yapıldığını, Turnuvaya tüm sporsever arkadaşlarını ve kardeşlerini beklediğini söyleyerek kendisine moral açısından destek olmalarını istedi.
    Bursa Atatürk Kapalı Spor Salonunda 16-17 Nisan 2011, yapılacak olan Avrupa ve Balkan Fıtness Vücut geliştirme Milli Takım seçmeleri öncesi çalışmalarının çok sıkı bir şekilde devam ettiğini belirten Kenan Yıldız, hedefinin Milli Takım seçmelerinde  de birinci olarak Bilecik'in adını dünyaya duyurarak bu gururu daha da fazla arttırmak oluğunu belirtti.

 

guest
7 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
MEHMET  ÇELİK
11 yıl önce

BİRAZDAHA DUYARLI OLALIM – İlimizde bu derece başarılı sporcumuz var ve ilimizi eniyişekilde temsiletmekte kendisini canı gönülden tebri ediyorum ayrıca sporcu kardeşimize il büyüklerimizin sahip çıkmalarını ve desteklerini eksik etmemelerini temenni ediyorum tebrik ederek başarılarının devamını diliyorum.

Volkan Özin
11 yıl önce

Kenan Hocaya sevgiler – Kenan Hocam elde etmiş olduğun başarı gerçekten hepimizi çok sevindirdi. Bileciğin gururu olmaya devam ediyosun. Göstermiş olduğun bu üstün azim ve gayretle daha nice başarılara imza atacağına inanıyorum, ve Allah yolunu açık etsin diyorum.

Falan fıstık
11 yıl önce

Helal OLSUN! – Bilecik’in yüz akı! Türk Boğası Kenan hocam tebrikler!

hasan huseyin dönmez
11 yıl önce

calısana Allah yardım ediyor – herseyde oldugu gibi bıkmadan usanmadan basarmak icin calısan kardesimize birincilik cok yakısmıs.tebrik eder basarısının devamını dilerim.

mehmet ali kural
11 yıl önce

sponsor şart – tebrik ediyorum bilecik’in büyüklerini sponsor olarak arkadaşımıza destek’e bekliyoruz helal olsun azmin zaferi hedef milli sporcu olmak kenan’ım tebrikler tekrar… 😉

rahim okan
11 yıl önce

Küçük Dev Adam – sayın valim ve belediye başkanım başta olmak üzere herkesin bu inanılmaz çabayla gelen büyük başarıyı yakından takip etmesini temenni ediyorum..

muratderingöl
11 yıl önce

başarı – başarıların devamını dilerim daha büyük zaferlere.işallah.