Bahçeli Bizimle Yürü Bilecik dedi

Bahçeli Bizimle Yürü Bilecik dedi

“Bizimle Yürü Bilecik”

Milliyetçi Hareket Partisi aşağılanan, hor görülen, milli ahlak ve şerefin yolcusu olduğunu belirten Bahçeli, Bilecik halkından MHP’ye destek vermelerini isteyerek “Bizimle yürü Bilecik” dedi.

“Erdoğan,başkanlık sistemi için AKP’ye oy topluyor”

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti hükümetine çok sert eleştirilerde bulunan Bahçeli, Bilecik’in bir türlü çözülemeyen hastane, ve Yenişehir yolu üzerinden de hükümete yüklendi. Bahçeli, “Ülkemizde her şey birbirine karışmıştır, doğruyla yanlış yer değiştirmiştir. AKP’nin vizyonu geleceği yoktur, adaleti yoktur, ahlakı yoktur, izanı yoktur, kökü ve kimliği yoktur. Milli ve manevi değerleri sıfırı tüketmiştir.Erdoğan AKP’nin fiili eş genel başkanı olarak paralel ve korsan mitinglerle anayasayı açıktan çiğnemektedir. Alışılmış Cumhurbaşkanı olmayacağım diyen Erdoğan yıkım ve parçalanmanın alıştırmalarını alışık olduğu yöntemlerle ifa etmektedir. Maksadı başkanlık sistemine geçebilmek için AKP’ye oy toplamaktır. Bilecik oynanan bu rezil oyunu görmektedir.

“Bilecik’in meselelerini dert etmeyenler saraylarda yaşıyor”

13 yıldır yapılamayan Bilecik devlet hastanesini mesele  etmeyenlerin başkanlık için gece gündüz uğraşmasını ahlaklı görüyor musunuz. Bilecik Bursa arasındaki Yenişehir yoluna kafa yormayanların kendi ikballerinin peşine düşmesini adil ve isabetli buluyor musunuz? Orta Sakarya Vadisinin aşırı kar yağışından dolayı afet kapsamına almayıp  çiftçilerime yüz çevirenlerin sarayda haram suhtası sürmesini kabul ediyor musunuz? Bilecik işsiz ve geleceksizdir. Haramzadeler Ankara,’ya 1 milyar 370 milyon değerinde bin 150 odalı kaçak ve karanlık bir saray yaptırmışlardır. Bilecik çiftçisinin hakkı ne olacak, hayat pahalılığı ne zaman bitecek merakındadır.

Bilecik yoksulluktan şikayetçiyken AKP yolsuzluğa devam etmektedir. Bilecik yasaklardan müzdaripken AKP yozlaşmaya devam etmektedir Bilecik borçtan yakınmaktadır AKP onlar konuşur biz yaparız utanmazlığını sürdürmektedir.”dedi.

“Milli değerleri müdafaa için yürüyoruz”

 Bahçeli şunları aktardı:

 “Söğüt’ten yürüdük, 3 kıtaya vardık. Söğüt’ten yürüdük cihangir bir devlete ulaştık. Söğüt’ten yürüdük, dağlara Türk mührünü vurduk. İnsanlığa adalet ve kudreti öğrettik. Yürüdük, yüksek irade ve kucaklaşmayla imparatorluk kurduk. Yürüdük, kaynaşmanın ortak değerlerde buluşmanın, milli ve manevi değerlerde birleşmenin haz ve doyumsuz lezzetini yaşadık. Asil yürekler, yüce gönüller, pırıl pırıl parlayan vicdanlar Türk milletine vücud verdi. Söğüt ruhu ölmesi, işte burada yaşıyor. Yörük Türkmen fazileti sönmedi, Bilecik’ten dünyaya yansıyor. Tarihe, ecdada, şehitlere ve bayrağa sahip çıkanlar için yürüyoruz. Ortak geçmişten gelip, ortak geleceği kucaklamak için yürüyoruz. Milli değerler etrafında kenetlenmek için yürüyoruz. Türkiye’ni,n onurunu yüceltmek, milli birliğini, milli kimliği, üniter milli değerleri müdafaa için yürüyoruz. Yürüyor, yürüyoruz. Durmuyor, duraklamıyoruz.Dinlenmiyoruz, geri çekilmiyoruz.

Yürüyüşümüzden vatansızlar rahatsızdır. Yürüyüşümüzden Türk düşmanları korkmaktadır. Yürüyüşümüzden ecdadımıza katliamcı diyen entrikacılar kaygılanmaktadır. Çünkü bizim yürüyüşümüz Türk milletinin barış, huzur ve kardeşliğe hizmettir. Çünkü bizim yürüyüşümüz Türkiye’nin kurtuluşuna, Türklüğün yükselişine, kuruluş felsefesinin ihyasına kenetlenmiştir. AKP istedi diye yürüyüşümüzden vazgeçmeyiz. Kan kardeşi PKK, siyasi ikizi HDP gocundu diye yolumuzdan dönmeyiz. Çözülme süreci zarar görüyor, batı böyle istiyor, cinayet projeleri şöyle buyuruyor diye ülkülerimizden de asla ayrılmayız. Diyarbakır’da serok, Bilecik’te Yörük maskesi takan Davutoğlu iyi bilsin ki, biz Milliyetçi Hareket Partisiyiz.

“Bilecik MHP’yi bağrına basmıştır” 

Gerçek samimiyet, gerçek sevgi, gerçek bağlılık buradadır. Devletimizin, tarihimizin, mukaddesatımızın aradığı sağlam irade, güçlü karar, tarifsiz inanç Bilecik’tedir. Bilecik, ihanete dur diyen, alçaklığa karşı çıkan, bölünmeye, kardeş kavgalarına, ayrışmaya, kutuplaşmaya tamamen kapalı duran Milliyetçi Hareket Partisi’ni sahiplenmiş, bağrına basmıştır. Biz sefere  talip olduk, zafer Cenab-ı Allah’ındır. Biz yola çıktık, takdir Türk milletinindir. Biz yürüdük, destek ve dua Bilecik’tendir. Bu muhteşem tablo, ayrılmak, bölünmek istemeyen Bileciklilerin doğruluşudur. Traih şahittir. Vicdan sahibi herkes hak verecektir.

Söğüt’ten yürüdük, 3 kıtaya vardık. Söğüt’ten yürüdük cihangir bir devlete ulaştık. Söğüt’ten yürüdük, dağlara Türk mührünü vurduk. İnsanlığa adalet ve kudreti öğrettik. Yürüdük, yüksek irade ve kucaklaşmayla imparatorluk kurduk. Yürüdük, kaynaşmanın ortak değerlerde buluşmanın, milli ve manevi değerlerde birleşmenin haz ve doyumsuz lezzetini yaşadık. Asil yürekler, yüce gönüller, pırıl pırıl parlayan vicdanlar Türk milletine vücud verdi. Söğüt ruhu ölmesi, işte burada yaşıyor. Yörük Türkmen fazileti sönmedi, Bilecik’ten dünyaya yansıyor. Tarihe, ecdada, şehitlere ve bayrağa sahip çıkanlar için yürüyoruz. Ortak geçmişten gelip, ortak geleceği kucaklamak için yürüyoruz. Milli değerler etrafında kenetlenmek için yürüyoruz. Türkiye’ni,n onurunu yüceltmek, milli birliğini, milli kimliği, üniter milli değerleri müdafaa için yürüyoruz. Yürüyor, yürüyoruz. Durmuyor, duraklamıyoruz.Dinlenmiyoruz, geri çekilmiyoruz.

“Yürüyüşümüzden vatansızlar rahatsızdır”

Yürüyüşümüzden vatansızlar rahatsızdır. Yürüyüşümüzden Türk düşmanları korkmaktadır. Yürüyüşümüzden ecdadımıza katliamcı diyen entrikacılar kaygılanmaktadır. Çünkü bizim yürüyüşümüz Türk milletinin barış, huzur ve kardeşliğe hizmettir. Çünkü bizim yürüyüşümüz Türkiye’nin kurtuluşuna, Türklüğün yükselişine, kuruluş felsefesinin ihyasına kenetlenmiştir. AKP istedi diye yürüyüşümüzden vazgeçmeyiz. Kan kardeşi PKK, Ssiyasi ikizi HDP gocundu diye yolumuzdan dönmeyiz. Çözülme süreci zarar görüyor, batı böyle istiyor, cinayet projeleri şöyle buyuruyor diye ülkülerimizden de asla ayrılmayız.Diyarbakır’da Serok, Bilecik’te Yörük maskesi takan Davutoğlu iyi bilsin ki, biz Milliyetçi Hareket Partisiyiz.

“Tuzakları bozmak için yürüyoruz”

Büyük Türk milletinin ruh kökü, varlık sigortası, kimlik beyannamesi, milliyetçi hisarıyız. Bizim yürüyüşümüzün öznesi Hazreti Yesevi’nin öğütleridir. Bizim yürüyüşümüzün manevi muhafızı dedem Korkut, sözleri Hacı Bektaş’ın hikmet dolu tavsiyeleridir. Bizim yürüyüşümüzün kılavuzu İslamın nurlu mesajlarıdır. Bin yıllık kardeşliğimizi yaşamak ve yaşatmak için yürüyoruz. Biz doğudan batıya, gündeyden kuzeye, herkesin, her Türk vatandaşının sözcüsü olmak için yürüyoruz. Bizans surlarına 3 hilali asan Ulubatlı Hasan için yürüyoruz. Türkmen destanı bitmesin, Türk nefesi kesilmesin diye dosdoğru yürüyoruz. Yanımızda Bilecik, arkamızda milletimiz, önümüzde şehitlerimiz, üstümüzde Allah’ın himayesiyle kötülüğü yenmek, tuzakları bozmak için yürüyoruz ve her şartta da yürüyeceğiz.

“Emanet vatandır laf söyletmeyiz”

Milliyetçi Hareket Partisi aşağılanan, hor görülen, milli ahlak ve şerefin yolcusudur. Milliyetçi Hareket Partisi, tavizkar, teslimiyetçi ve tahripkar zihniyetlere karşı duruşun merkezidir. Biz varken küresel ayak oyunları amacına ulaşamayacaktır. Biz varken dayatma, tehdit, açılım, yıkım, çözüm belini doğrultamayacaktır. Biz ayaktayken ekonomi, sömürü, planlanan sosyal ve siyasal felaket sonuç vermeyecektir. Bu itibarla diyorum ki bizimle yürü Bilecik.

Vatan sizlere emanettir. Emanet tarihtir, hakaret ettirmeyi,emanet vatandır laf söyletmeyiz. Emanet Türkiye’dir böldürmeyiz. Emanet Ne mutlu Türk’üm diyene sözüdür, gölgeletmeyiz.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. derler…. – neden hiçbi mitinginde ce ha pe ye he de pe ye sallamıyosun sayın bahçeli yoksa kardeşmi oldunuz durduğunuz yer itibariyle ak partinin doğru yoldo olduğu sabittir…

  2. ATMA DİN KARDEŞİYİZ – Bay Bahçeli seni duyanda ilk defa parti kurdun seçimlere giriyorsun sanacak senin iktidar ortaklığnıda gördü bu ülke onun için bu milletin masal dinlemeye hiç niyeti yok zaten bunuda gösteriyor birazda kankalarına (CHP – HDP)dokundursan gerçi farkınız yok ama az daha unutuyordun birde Vekil adayına sorsaydın neden bu yaşta askerlik yaptın diye hiç atıp tutmana gerek yok Bay BAHÇELİ

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam