BAŞKAN YAĞCI BİLECİK ESNAFINDAN DESTEK İSTEDİ
admin • 9 Ekim 2015 17:00:16 
BAŞKAN YAĞCI BİLECİK ESNAFINDAN DESTEK İSTEDİ

Bilecik esnafını ziyaret eden Başkan Yağcı, yoldaki vatandaşlarla da bir süre sohbet ederek Ak Parti’ye destek olmalarını istedi. Esnaf tarafından da güler yüz ve sıcak ilgiyle karşılanan Yağcı, esnafın durumunu dinlerken bir yandan da 1 Kasım seçimlerinde desteklerini istediklerini belirtti.

“İstikrarsızlığın ülkeyi ne hale getirdiğini kısa süre içerisinde gördük”

Esnaf ziyareti sırasında yaklaşan seçimleri değerlendiren Başkan Yağcı, her zaman olduğu gibi ilk günkü aşkla yola çıktıklarını dile getirdi. Bu seçimlerin Türkiye ve Bilecik için büyük bir önem taşıdığını belirten Yağcı şöyle konuştu:

“İstikrarsızlığın ülkeyi ne hale getirdiğini kısa süre içerisinde gördük. Dünya stratejisi çok farklı. Onun için 1 Kasım seçimlerinde ne olursa olsun bu milletin güçlü bir iktidarı tek başına olan iktidarı çıkartması lazım. A veya B partisi olur ama tek başına güçlü bir iktidar olması lazım. Dünya konjonktüründe Türkiye’yi iyi temsil edecek bir iktidar olması lazım. Biz siyaset erbabıyız.

“Ak Partili olmaktan gurur duyuyoruz”

Ak Parti’nin belediye başkanı olmaktan, Ak Partili olmaktan gurur duyuyoruz. Biz bu seçimlerde güzel bir yarış, kendi partimizin memleketimize bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da daha güzel hizmet edeceğine inanıyoruz. Bu inancımızı hemşehrilerimizle paylaşmak için onları ziyaret ediyoruz. Bu inancımızı onlarla paylaşıyoruz. Onları 1 Kasımda toplumun hayrı için karar verme noktasında teşvike diyoruz ve düşüncemizi tebliğ ediyoruz. Milletimizin vereceği karar, bu zamana kadar olduğu gibi her zaman en doğru karardır. Ona da sonuna kadar saygılı olacağız.”

“Esnafımız otopark sorunu çekiyor”

Esnafın durumunu da değerlendiren Başkan Yağcı, “Esnafımız her zaman olduğu gibi güler yüzle karşılıyor bizi. Bir şikâyet yok. Zaten biz esnafımızla iç içeyiz. Hem kendi teşkilatımız içerisindeki organlarımızla hem esnafımız ak masamız ve diğer şikayet organlarımızla ulaşabiliyor. Çok şükürler olsun ki esnafımızın yapısal olarak sıkıntısı yok. Tabi şehrimizin genel sıkıntısı olan otopark sıkıntısından da esnafımız zaman zaman şikayetçi oluyor. Dükkan önlerine otopark yapılmaması noktasında ufak tefek şikayetler geliyor. O konuda da zaten 2016 yılı otopark çözüm yolumuz olacak. Bilecik o noktada Türkiye’nin en rahat şehirlerinden birisi olacak.”ifadelerinde bulundu.

BETÜL SÖNMEZER

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments