BAZEN SUSMAK ÇOK ŞEY ANLATIR

BAZEN SUSMAK ÇOK ŞEY ANLATIR

Türk bayraklarıyla Cumhuriyet Meydan’ında toplanan vatandaşlar yaptıkları kısa bir yürüyüşün ardından meydana geri döndüler. Saygı duruşunun yapılması ve istiklal marşımızın okunmasının ardından Bilecik Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Hayati Durak’ın açıklama yapması bekleniyordu. Fakat söz hakkını aldıktan sonra konuşmadan bekleyen Durak tepkisini bu şekilde ortaya koydu. Yürüyüşe Bilecik Milletvekili  Yaşar Tüzün, MHP Bilecik Belediye meclis Üyesi Hamdi Salt, CHP Merkez İlçe Başkanı Gültekin Çalışkan, Bilecik Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Hayati Durak,  Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Feyzi Köse, Bilecik Erzurumlular Derneği Başkanı  Lütfü Akyüz, Kamu-sen İl Başkanı Ömer Yel, Türk Büro-sen İl Temsilcisi Cüneyt Taşkesen, Türk İmar-sen Bilecik İl Temsilcisi Veli Ayanoğlu, Hizmet-iş Temsilcisi Ahmet Topal,  Türk Büro-Sen SGK İşyeri Temsilcisi Çiğdem Şenol,  Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilcisi Hakan Yavuz’un yanı sıra duyarlı vatandaşlarımız katıldı.

TÜZÜN:“SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ”

Yürüyüşün ardından açıklama aldığımız CHP Bilecik Milletvekilli Yaşar Tüzün; “Sözün bittiği yerdeyiz.” İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. ince ince – Bütün sehitlerimizi rahmet ve minnet ile anıyoruz ayrıca sn yaşar Tüzün u bu duyarlı davranisindan dolayı kutluyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam