BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI 2016 YILININ İLK NİKAH TÖRENİNDE ÇİFTİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI
admin • 4 Ocak 2016 16:57:28 
BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI 2016 YILININ İLK NİKAH TÖRENİNDE ÇİFTİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen nikah törenine katılan Belediye Başkanı Selim Yağcı, Dilek Dinç ve Tezcan Gültekin çiftine mutlu olmaları dileğini iletti.

            Nikah töreninde çifte, evliliğe adım attıkları imzayı kullandıkları kalem ve minik bir yastıktan oluşan hediyeyi taktim eden Belediye Başkanı Selim Yağcı, şu açıklamayı yaptı:

            ''Öncelikle Dilek ve Tezcan kardeşimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Yeni bir  yıl; yeni umutlar, yeni başlangıçlar, yeni hedefler. 2016'nın ilk mesai saatinde nikahlarını kıydığımız kardeşlerimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Bu nikahlarının öncelikle kendilerine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum, mutluluğa vesile olmasını diliyorum. Bir ömür boyu hep sevgiyle, aralarında güzel anlaşmalarla ömürlerinin devam ettirmelerini istiyoruz. Cenabı Allah hayırlı ömürler versin, hayırlı nesiller, hayırlı evlatlar nasip etsin. İnşallah hep birbirlerini sevsinler ve saysınlar. İyi ve kötü günlerde birbirinin yanında yer alsınlar. Evlilik cüzdanlarını genelde gelinimize verirler. Ancak ben de evlilik cüzdanlarını çiftimizin her iki bireyine emanet ediyorum. İnşallah bu güzel cüzdanı her iki bireyimiz de korur. Bir de Bilecik Belediye Başkanlığı olarak, hem evliliğe imza attığınız kalem hem de bir ömür boyu aynı yastıkta yaşam sürdürmenizi temsil edecek minik bir yastığı hediye ediyorum'' ifadelerini kullandı.

            Belediye Başkanı Selim Yağcı, daha sonra çiftin ve aileler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

            Kameralarımıza, mutlu oldukları duygusunu aktaran çift ise Belediye Başkanı Selim Yağcı'ya, mutlu anlarında yanlarında olmasından duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür etti.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments