BİEN’İN İLK MAĞAZASI AÇILDI
admin • 24 Ocak 2011 17:51:25 
BİEN’İN İLK MAĞAZASI AÇILDI

 

İlk mağazalarını Kuşadası’nda açmanın gururunu yaşadıklarını belirten Bien Seramik Genel Müdürü Metin Savcı, “Kuşadası yerli ve yabancı turizmin, yatırımların yoğun olduğu bir bölge. Mağazamız Bien markasının Kuşadası’nda tanınmasına destek olacak; aynı zamanda yenileme ve perakende sektörüne de hizmet edecek. Pek yakında Kuşadası ve çevresindeki yatırımlarda Bien Seramik kalitesini hep beraber yaşayacağız” dedi. 

Kuşadası’nı, Bien Seramik bayisi bulunmadığı ve potansiyeli yüksek olduğu için tercih ettiklerini belirten Savcı, “Markanın bölgede yayılması ve tanınması elbette Bien bayilerine de fayda sağlayacak. Böylece hem bölge hareketlenecek hem de oluşacak sinerjiyle bayilerimizin satış hacmini arttırıcı bir kanal açılmış olacak” diye konuştu.

450 m2’lik bir alan üzerine kurulu olan Bien Seramik Kuşadası mağazası; Süleyman Demirel Bulvarı, çevreyolu üzerinde bulunuyor. Mağaza müdürünün yanı sıra 5 personelin görev yaptığı, 22 adet teşhir standının yer aldığı mağazada özellikle Bien Seramik’in son dönemde ürettiği dijital ürünler öne çıkarılıyor.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments