Bilecik Eğitimciler Derneği Faaliyetlerini Değerlendirdi

Bilecik Eğitimciler Derneği Faaliyetlerini Değerlendirdi

 

22-24 Şubat 2013 tarihlerinde Asya Termal’de gerçekleşen programa dernek üyelerinin yanı sıra aileleri de katıldı. Gerçekleşen program kapsamında dernek faaliyetleri değerlendirildi ve yeni fikirler sunuldu.

Öğretmenler aileleriyle birlikte Asya Termal’in eşsiz lezzetlerini tadarak kaplıca, sauna, havuz gibi imkanlardan istifade ettiler. Bu sayede yorgunluk ve streslerini atıp, moral ve motivasyon depoladılar.

                Öğretmenlerin ve ailelerinin ortak kanaati; Asya Termal’in sunduğu imkanların zihnen yenilenmeye, bedenen ve ruhen dinlenmeye vesile olduğu yönünde. Ayrıca insan sağlığı konusunda hassas olunması, ihtiyaçlara göre hizmet verilmesi ve sürekli kendini yenileme gayreti içinde olmasının da dikkatlerden kaçmadı.

                Katılımcıların memnuniyetini değerlendiren Bilecik Eğitimciler Derneği Yönetim Kurulu, yılın belli zamanlarında Kızılcahamam Asya Termal’de program düzenleme kararı aldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Bilecik Eğitimciler Derneği – Dernekçilik gönüllülük esasına ve imkanlara bağlı olduğu için zor bir iştir, hele nitelikli işler yapmak, projeleri hayata geçirmek daha zordur. Bilecik Eğitimciler Derneği eğitime değer kazandırmak için hem faaliyetlerde aktif hem de a kalite iş üretiyor. Yönetim Kurulu ve üyelerinin, takım ruhuna sahip olduklarını, “gönüllülüğün” hakkını verdiği, elini taşın altına soktuğuna inanıyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam