BİLECİK İSTASYON MAHALLESİ’NDE İFTAR GÜZELLİĞİ

BİLECİK İSTASYON MAHALLESİ’NDE İFTAR GÜZELLİĞİ

İstasyon Mahallesi Pazar alanında kurulan iftar sofrasına AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Belediye Başkanı Selim Yağcı, AK Parti İl Başkanı Kadir Bayrak, İlçe Başkanı Fikret Karabıyık, Gençlik Kolları Başkanı Servet Yılmaz, Erşan EtYönetim Kurulu Başkanı Erdal Erşanve vatandaşlar katıldı.

Manevi duyguların çokça yaşandığı ve ilahi grubunun güzel eserler seslendirdiği iftar programında çocuklar oyun grubunda eğlenirken, ücretsiz dağıtılan pamuk helva ikramı ile yüzleri güldü.

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI:

''BİRLİK VE BERABERLİK AYI RAMAZAN'A TEKRAR KAVUŞTUĞUMUZ İÇİN ALLAH'A ŞÜKREDİYORUZ''

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, iftar programında yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik ayı olan Ramazan'a tekrar kavuştukları için Cenabı Allah'a şükrettiklerini belirterek, şunları söyledi:

''Ben öncelikle Ramazanı Şerifniz mübarek olsun, gecelerinin hayırla dolsun, iftar soframıza hoş geldiniz. Hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum. Yeni bir rahmet ve bereket ayı olan Ramazan'da bir araya geldik. İnşallah Ramazan ayı, her zaman olduğu gibi aramızdaki birlik ve beraberliğe vesile olsun. Biz sizlerin göstermiş olduğu teveccüh ve güven doğrultusunda çalışmaya devam ediyoruz. İşte buradaki temizlik şirketinin kullandığı alanın kaldırılmasını istediniz. Biz de bunu gerçekleştirdik ve İnşallah önümüzdeki dönemde burayı yapacağımız kapsamlı çalışmalarla daha cazip ve kullanılır hale getireceğiz. Buraya yapacağımız dinlenme, eğlenme ve diğer bölümlerle birlikte sizlerin hizmetine sunacağız. Daha önceden de belirttiğimiz gibi yine Dalakdere'de yapacağımız çalışmalar ile burayı önümüzdeki dönemlerde kenarında çay içilebilir hale getireceğiz. Ben bu gecenin hazırlanmasında katkı sağlayan Erdal Erşan kardeşime ve ailesine  çok teşekkür ediyorum. Tabi bu arada acı bir olay yaşadık. İlimizin ve İstasyon mahallemizin Ömer Ağabeyisini kaybettik. Ben kendisine Cenabı Allah'tan rahmet diliyorum. Bu akşam aramızda yeni milletvekilimiz Halil Eldemir var. Ben kendisine de aramızda olduğu için teşekkür ediyorum. Ben hepinize katıldığınız için tekrar teşekkür ediyorum.''

MİLLETVEKİLİ HALİL ELDEMİR:

''BİZLERE BÖYLE GÜZEL BİR ORTAMI SUNAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM''

AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir ise konuşmasında; ''Bizlere böyle güzel bir ortam sunan herkese teşekkür ediyorum'' diyerek, ''Ben öncelikle hepinizi muhabbetle selamlıyorum. Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu da cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayınızı tebrik ediyorum. Cenabı Allah'tan herkesi sağlık ve mutluluk içinde Ramazan ayına ulaştırmasını niyaz ediyorum. Böyle güzel bir ortamda bir araya gelmemizde emeği olan başta Belediye Başkanımız Selim Yağcı ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Bu ikramda katkısı olanlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Hepinizi saygı ve muhabbetlerimle selamlıyorum'' ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam