BİLECİK SANDIK BAŞINDA
admin • 12 Haziran 2011 18:03:43 
BİLECİK SANDIK BAŞINDA

 

     Eşi Dr. Nihal Akpınar ile Atatürk İlköğretim Okulu'na gelen Vali Akpınar, oyunu 1029 numaralı sandıkta kullandı. 
     AK Parti Bilecik birinci sıra milletvekili adayı Fahrettin Poyraz, Bozüyük ilçesine bağlı Kandilli Köyü İlköğretim Okulundaki 1144 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Poyraz, sandıkta oy kullanma işleminin ardından yaptığı açıklamada, seçimlerin Türkiye için hayırlı olması dileğinde bulundu. 
     Eşi Aysel Tüzün ile Malhatun İlköğretim Okulunda 1001 numaralı sandıkta oyunu kullanan CHP Bilecik birinci sıra milletvekili adayı Yaşar Tüzün, oy kullanmayı nasip eden ve seçme seçilme hakkı veren başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere demokrasiyi ülkeye getirenlere şükranlarını sundu. 
     Onurlu bir görevi yerine getirdiklerini ifade eden Tüzün, ''1001 nolu sandıkta oy kullandık, inşallah hem 1001 nolu sandıkta, hem Bilecik'te hem de tüm ülke genelinde birinci parti olma umudumuzu koruyoruz. Ben duyarlı davranan vatandaşlarımıza, hemşehrilerimize oy kullanma oranı en yüksek olan Bilecik'i kutluyorum. Geçen dönem yüzde 86 oranındaydı bu sefer daha da artacağına inanıyorum. Oylarımız ilimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olsun'' dedi. 
     MHP Bilecik birinci sıra milletvekili adayı Bahattin Şeker ve eşi Nilgün Şeker, Bozüyük Atatürk İlköğretim Okulunda 1107 nolu sandıkta, Bilecik Belediye Başkanı Yağcı da eşi Fatma Yağcı ile Malhatun İlköğretim 1005 numaralı sandıkta oyunu kullandı. 
     Ayrıca oy kullanma sırasında TC kimlik numarası olmayan yaklaşık 55 kişinin Bilecik Nüfus Müdürlüğüne başvurduğu bildirildi.AA
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments