Bilecik TOG, Üniversitelileri Yarışmaya Davet Ediyor

Bilecik TOG, Üniversitelileri Yarışmaya Davet Ediyor

 

Daha önce Kanser Erken Teşhis, Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) ile yapmış olduğu etkinlik ile dikkat çeken Bilecik Toplum Gönüllüleri, bu defa da üniversite öğrencilerini bilinçlendirmeye yönelik bir organizasyonla çalışmalarına devam ediyor.

Bilecik TOG tarafından üniversite öğrencilerini alkol, sigara ve madde bağımlılıklarına karşı bilgilendirmek adına bir slogan yarışması düzenlendi. Düzenlenen yarışmada üniversiteli gençler sigara, madde ve alkol bağımlılığı ile ilgili buldukları sloganlarla yarışmaya katılabiliyor.

Konuyla ilgili bilgi veren Bilecik Toplum Gönüllüleri Koordinatörü Ezgi Bağcı, gerçekleşen uygulamada KETEM’le beraber çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Öğrenci Otağı’nda KETEM’in vermiş olduğu bilgilendirme broşürlerini öğrencilere dağıttıklarını kaydeden Bağcı, öğrencilerin hem broşürleri okuduğunu hem de slogan bulmaya çalıştığını belirtti. Yarışma sonrasında alkol, sigara ve madde kullanımlarıyla ilgili bir konferans düzenlemeyi planladıklarını da aktaran Bağcı, yarışmanın Aralık ayı sonunda biteceğini söyledi.

                Yarışmanın ödüllendirmesinin de kişiye özel yapılacağını kaydeden Bağcı, tüm öğrencileri yarışmaya katılmaya davet etti. Bulduğunuz sloganları [email protected] adresine mail atabilirsiniz. ZEYNEP KILBAHRİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam