“BİLECİK’E 750 KONUT HAYIRLI OLSUN”
Ali Osman Çelikal • 14 Eylül 2022 09:48:41 
“BİLECİK’E 750 KONUT HAYIRLI OLSUN”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Cumhuriyet Tarihinin En Büyük Sosyal Konut Projesi Tanıtım Töreni’ne katılarak bir konuşma yaptı.

Tarihin en büyük sosyal konut kampanyasına öncülük eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ile TOKİ’yi tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, sürece katkı verecek herkese teşekkür etti, vatandaşların evleri, arsaları ve iş yerlerinin şimdiden hayırlı olmasını diledi.

Açıklamaya göre merkezde 200 olmak üzere Bilecik genelinde toplam adet sosyal konut yapılacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, ”Yüzyılın toplu sosyal konut projesinde; 200 konut Bilecik Merkez, 150 konut Bilecik Osmaneli, 100 konut Bilecik Pazaryeri, 121 konut. Bilecik İnhisar, 99 konut Bilecik Bayırköy, 80 konut Bilecik Bozüyük Dodurga olmak üzere 750 konut Bilecik’imize hemşehrilerimize hayırlı olsun. Arsa tespitlerini tamamladığımızda il merkezi ve diğer İlçelerimizde toplu konut sayımızı daha da artıracağız inşaAllah Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte daha iyiye daha güzele.” açıklamasında bulundu.

 

guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ali
Ali
15 gün önce

Sayın vekilim tebrik ediyorum çalışmanız dan dolayı bilecik merkez de toki için oyum senin