BİLECİKLİ GENÇLER GÖKHAN TÜRKMEN İLE KOPTU

BİLECİKLİ GENÇLER GÖKHAN TÜRKMEN İLE KOPTU

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, dolayısıyla Bilecik Belediyesi tarafından gerçekleştirilen konserde gençler, sevilen Şarkıcı Gökhan Türkmen'in şarkılarıyla gönüllerince eğlendi.

 Bilecik Cumhuriyet Meydanındaki etkinliğe katılan Belediye Başkanı Selim Yağcı gençleri, sevilen Şarkıcı Gökhan Türkmen ile buluşturdukları için mutlu olduklarını kaydetti.

 Belediye Başkanı Selim Yağcı, gençlere hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi:

''Sevgili gençler, ''19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nızı en içten dileklerimle kutluyor ve bu güzel programa katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum.  Gençler, yeni Türkiye yolunda geleceğin mimarları sizlersiniz. Değerli Gençler. Sizlerle birlikte yaşamaktan, sizlere hizmet etmekten, bu şehrin ve ülkemizin Yeni Türkiye'nin geleceğini inşa ederken, sizlerle birlikte aynı yolda yürümekten dolayı son derece büyük mutluluk duyuyorum. İnşallah birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün bize gösterdiği yolda, muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarak, ülkemizi dünyanın önde gelen ülkeleri arasına sokmaya var mıyız? İşte ilimizde bir kısmınız burada öğrencisiniz, bir kısmınız diğer illerden geldiniz. İşte bu anlamda Bilecik'i, Türkiye'nin en önde gelen illeri arasına koymaya var mıyız? Değerli kardeşlerim, biz bunun için en başta ''Hep birlikte daha iyiye daha güzele'' sloganı ile yola çıktık ve bu uğurda çalışıyoruz. Bu akşam buraya teşrif ederek, mutluluğumuza ortak olduğunuz için teşekkür ediyorum. Bununla birlikte bu güzel etkinlik ile bizlere güzel vakit geçiren Gökhan Kardeşim ve ekibine de çok teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı.

BİLECİK BELEDİYESİ'NDEN GÖKHAN TÜRKMEN'E SÜRPRİZ HEDİYE

Belediye Başkanı Selim Yağcı, konuşmasının ardından Gökhan Türkmen'e bir çiçekle birlikte üzerinde Osmanlı Arması bulunan tablo ile sürpriz bir hediye taktim etti.

Belediye Başkanı Selim Yağcı, Bilecik Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen ''Minik Eller Güçlü İller'' projesi kapsamında Gökhan Türkmen'in yeni doğan kızı için bebek bakım malzemelerinin bulunduğu bir çanta hediye etti.

 Şarkıcı Gökhan Türkmen,Bilecik Belediyesi tarafından yeni doğan her çocuğumuza hediye ettiğimiz Bebek Bakım Çantası için büyük bir mutluluk yaşadığını belirterek, Belediye Başkanı Selim Yağcı'ya teşekkür etti.

 Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği konser, Gökhan Türkmen'in birbirinden güzel eserlerini seslendirmesiyle son buldu.

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam