BİLECİKLİ SPORCU KUPA İLE DÖNDÜ
admin • 22 Mart 2011 11:15:21 
BİLECİKLİ SPORCU KUPA İLE DÖNDÜ

    Urla Belediyesi, Titus-Feronia, Özgür Motor, Simay Oto ve Urla Pera Hotel’in destekleriyle 19-20 Mart 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve 19 Mart cumartesi günü Urla Belediyesi önünde Belediye başkanı M.Selçuk KARAOSMANOĞLU’nun verdiği seremoni startı başlayan yarış 20 Mart Pazar günü Titus Feronia Doğa ve Motor Sporları Tesisi’nde yapıldı.
    2 gün süren ve 1. gün etabın tanıtımı yapılan şampiyonada 15’er kilometrelik 4 etapta yarışıldı. Bilecikli sporculardan Erkan Baykan 204, Erdinç Kahya 205 ve Mehmet Kazak 206 motor numarası ile start aldı. Yarışmada E1A klasmanında Yıldırım Hakkı GÜNAL birinci, Latif KORKMAZ İkinci ve İsmail Ediz GÜVEN üçüncü olurken E1B klasmanında Serkan OKAN birinci, İbrahim ÖZCAN ikinci, Erdinç KAHYA üçüncü oldu. E2A klasmanında yarışı Mehmet ÖZDEMİR birinci, Koray ÖZKAPLAN ikinci ve Erkan CAM üçüncü olarak tamamlarken E2B klasmanında Erkan Özcan birinci, Necmi Kozlu ikinci ve Hüseyin Neziroğlu üçüncü oldu. E3A klasmanında Serkan ÖZDEMİR birinci, Yavuz KANTUR ikinci olurken E3B klasmanında Serkan ÖZCAN birinci, Murat YAZICI ikinci ve Tayfun CANLI üçüncü oldu. ATV sınıfında Cem ÖZAKBAŞ birinci ve Kaan ÖZGÖRKEY ikinci oldu.  
    Bilecikli sporcular 2 hafta sonraki Kemer yarışının hazırlıklarına başladılar. Sporcular oradan da derece ile dönmeyi hedeflediklerini bildirdiler.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments