BİLECİKSPOR BAL LİGİ’NDE
Hande Nur Uysal • 2 Ağustos 2022 15:55:18 
BİLECİKSPOR BAL LİGİ’NDE

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Bayırköyspor, isim ve tüm haklarını Bilecikspor’a devretti. Bu kararla Bilecikspor önümüzdeki sezon BAL Ligi’nde mücadele edecek.

Bayırköy Belediyesi’nde yapılan toplantıda Belediye Başkanı Mustafa Yaman ile Bilecikspor Başkanı Ali Muyşin, konuyla ilgili bilgi verdi.

Başkan Yaman yaptığı açıklamada, tarihlerinde zor görebilecekleri bir başarıya imza attıklarını belirterek, ”Önümüzdeki sezonda Bilecikspor’u üst liglerde görmek isteriz. Geçen dönem 3. ligin kapısından döndük. 2 bin kişilik bir beldede bunu başardık. İlimizin takımına da sanayici, esnaf ve sporseverlerin destek vermesini bekliyoruz.” dedi.

Başkan Muyşin de sözde değiş özde bir başarı yakaladıklarını vurgulayarak, takımın bir yıllığına Bilecikspor 1969 olarak devam edecek. Sonraki sezon da tekrar Bilecikspor ismiyle mücadeleye devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

MİLLETVEKİLİ YAĞCI’DAN TEŞEKKÜR 

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, hakkından fedakarlık yaparak Bayırköyspor’u Bilecikspor’a devreden Belediye Başkanı Mustafa Yaman’a teşekkür etti.

Milletvekili Yağcı yaptığı açıklamada, ”Uzun bir aradan sonra Bayırköyspor’umuzun hakkından vazgeçmesi sonucunda şehrimizi temsilen Bilecikspor’umuz bal ligine katılacaktır. Öncelikle bu hakkı devreden Bayırköyspor yönetimine ve Belediye Başkanımız Mustafa Yaman Kardeşime teşekkür ediyorum. Bileciksporumuza bal liginde üstün başarılar diliyorum.

Yerel yönetimi ve genel yönetimi el ele vererek şehrimize yakışan bir temsili ortaya koymalıyız.Bilecik Milletvekili olarak istişare edildiğinde her zaman dün olduğu gibi bugün de yanınızda olduğumu ifade ediyorum. Hep birlikte daha iyiye daha güzele.” ifadesini kullandı.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x