BİLECİK’TE ADAY MEMURLAR YEMİN ETTİ
admin • 2 Temmuz 2011 09:39:58 
BİLECİK’TE ADAY MEMURLAR YEMİN ETTİ

     Haziran 2010 yılında KPSS ile Bilecik Valiliği Yazı İşleri Müdürlüğüne atanan iki memur için Valilik Toplantı Salonunda yemin töreni düzenlendi. 
     Aday memurlar Mehmet Gül ve Mine Öz, Vali Yardımcıları Metin Çınar ve Eflatun Can Tortop, Yazı İşleri Müdürü Rasim Yıldırım, Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Seviye Beyli, Mahalli İdareler Müdürü Hakkı Elmas ile Valilik personelinin katıldığı törende yemin ederek asil memur oldular. 
     Vali Yardımcısı Çınar, memurların kurumca belirlenen temel, hazırlayıcı, uygulamalı eğitim sınavlarında başarılı olduklarını ve olumlu sicil aldıklarını söyledi. Adayların staj döneminin sona erdiğini ve bundan sonra yapacakları her şeyden sorumlu olacaklarını ifade eden Çınar, şöyle konuştu: 
     ''Asli devlet memurluğuna atanmalarına karar verilen bu personellerimiz, adaylık dönemlerinde gösterdikleri çalışma, disiplin, beceri ve görev yaptıkları birimde aldıkları olumlu sicilleri nedeniyle adaylıkları kaldırılarak asil devlet memur olarak atanmaya hak kazanmışlardır. Memur arkadaşlarımızın yapacakları çalışmalarla daha güzel yerlere geleceklerine inanıyorum. Genç arkadaşlarıma yaşantılarında başarılar diliyorum.'' 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments