BİLECİK’TE İLTİHABİ BAĞIRSAK HASTALIKLARI BİSİKLET GEZİSİ

BİLECİK’TE İLTİHABİ BAĞIRSAK HASTALIKLARI BİSİKLET GEZİSİ

Aynı gün içerisinde Alanya, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Erzincan, Fethiye, Finike, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Samsun ve Yalova olmak üzere 18 merkezde düzenlenecek olan etkinlik hakkında Bisikletliler Derneği Bilecik İl Temsilcisi Hakan Yavuz tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

 

 

“İltihabi Bağırsak Hastalığı hakkında toplumsal farkındalık yaratmak amacı ile aris’in  (Ali Raif İlaç Şirketi’nin ) sponsorluğunda, İnflamatuvar Bağırsak Hastalıkları Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve Bisikletliler Derneği’nin katkılarıyla 31 Mayıs 2015 Pazar günü düzenlenen İltihabi Bağırsak Hastalıkları Bisiklet Gezisi ’ne sizleri davet ediyoruz.

Etkinlik aynı gün içerisinde Alanya, Ankara, Antalya, Aydın, Bilecik, Bursa, Erzincan, Fethiye, Finike, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Samsun ve Yalova olmak üzere 18 merkezde düzenlenecektir.

Katılımcılar geziye kendi bisikletleri ile gelecek olup, gezinin sonunda parkuru tamamlayan katılımcılar arasında çekiliş ile İstanbul’da 3, diğer merkezler ve Bilecik'te birer kişiye bisiklet hediyemiz olacaktır.

Tarih: 31 Mayıs 2015 Pazar saat:16:30 toplanma 17:00 tur başlangıç saati’dir.

Bilecik'te Parkur Başlangıç Yeri: Cumhuriyet meydanı

Parkur Güzergahı:

Cumhuriyet meydanı -Tepebaşı -Atatürk bulvarı- Ertuğrulgazi cad. -Stadyum cad. -Ormancılar sokak- 6 Eylül cad -Otogar -Tevfikbey cad

Parkur Bitişi: Cumhuriyet meydanı

 Hastalık derneği bağlantısı: www.facebook.com/ibhdyd Bisikletliler derneği Bilecik temsilciliği bağlantısı: www.facebook.com/BD.Bilecik

 Bilecik için Facebook etkinlik bağlantısı; https://www.facebook.com/events/445818392264020/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam