BİLECİK’TE SPORUN DURUMU VAHİM
admin • 2 Aralık 2010 18:23:30 
BİLECİK’TE SPORUN DURUMU VAHİM

 

Spor Müdürü Serhat Güler, Reklam ve Yazı İşleri Müdürü Melike Gökşin, Muhabir Fikret Avcı, İnternet Sorumlusu Ali Akbulut, Genel Yayın Yönetmeni Nur Hilal Özçelik şeklinde kadrolaşan gazete, ilimizde sporun nabzını tutmayı hedefliyor.


“İLERİYE DÖNÜK PLANLARIMIZ VAR”

Konu hakkında görüşlerini belirten gazete sahibi Mustafa Gökhan Özçelik şunları aktardı:

Ekibimiz güçlü bir ekip. Gazetemizde futbolun dışında diğer spor haberlerine de yer vereceğiz. Üniversitemizdeki sporla ilgili tüm haberler, okul takımlarımız gibi sporla ilgili her şey olacak.

İlimizde gazetemiz tüm branşlarda hizmet vermeye başlayacak. İleride web sayfamızı açarak online olarak da hizmet vermeye başlayacağız. Uzun vadede eğer destek görürsek, şuan haftalık olarak çıkan gazetemizi günlük olarak çıkarmayı planlıyoruz. 


“PROFESYONEL TAKIMIMIZ YOK”

Beklentilerimiz ilimiz insanının spordan haberi olması. Kocaman ilimizde bir tane bile profesyonel takımımız yok. Destekleri de arkamıza alarak, Bilecik’te sporla ilgili güzel hedefleri gerçekleştireceğiz.


“İLGİ AZ, DESTEK İSE YOK”

Bilecik’te sporun durumu vahim. İlgi az, destek  yok denecek kadar az. Amatör spor kulüplerimizin maddi ve manevi desteğe ihtiyacı var. Yani ilimizin büyükleri birazcık destek verseler, bu memlekette iyi futbolcular, iyi basketbolcular ve voleybolcular var. En iyi reklam, dışarıda oynayan futbolcularla olur.


“SAHAMIZA IŞIKLANDIRMA ŞART”

Amatörün gelişmesi için ilk önce statların iyileştirilmesi gerekiyor. Kulüplerimize malzeme yardımı yapılması gerekiyor. Bilecik semt sahamız ne kadar güzel suni çim haline getirildi. Fakat amatörde oynayan futbolcuların hepsi ya okuyor ya da çalışıyor. Bu yüzden akşam idman yapmak gerekiyor. Bunun içinde bu kadar güzel bir sahaya ışıklandırma yapılması gerekiyor.


“DODURGA’YA DA ULAŞIYORUZ”

Spor 11 Gazetesi olarak şu ana kadar tüm ilçelere ulaştık ve tepkiler çok olumlu. Tüm ilçelere gazetemiz ulaşıyor. Hatta Dodurga’ya bile ulaşıyoruz. Eğer bize destek olunursa, biz daha iyisini de yapabiliriz.“DESTEK OLANLAR SADECE RESMİ DAİRELER”

Bilecik’te spora destek sağlayanlar sadece resmi daireler. O da maçların oynanabilmesi için mecburi olanlar. Örneğin; emniyet, sağlık ekibi gibi…

Ama biz bu sayıyı daha da artırarak sporun içine fabrikalarımızı, iş adamlarımızı ve esnafımızı da katarak büyük bir destek ağı oluşturacağız.


guest
3 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ali GÜVEN
11 yıl önce

Başarılar – Bilecik için çok güzel bir gelişme. Ben Yenipazar’ da oturuyorum, gazetenin buraya da gelmesini istiyorum. Tüm ilçelere gazete ulaşıyor deniliyor ama Yenipazar’ a gelmedi

SArtyyy
11 yıl önce

bilecik – haklısn bilecik bile takımına sahip çıkmadı trübünler bostu 3. ligdeyken simdi düstü

SAMET ER
11 yıl önce

HER ŞEY SPOR İÇİN… – ÖNCELİKLE YAPTIĞIN BU ÇALIŞMALAR İÇİN TEBRİKLER VE BAŞARILAR DİLERİM.GAZETENİZİN SADECE İLÇELERE DEĞİL KASABA VE KÖYLERE ULAŞMASINI DİLİYORUM.BEN BAYIRKÖYSPORLU OLARAK YAZILARINIZI DEVAMLI TKİP EDİYORUM..DEDİĞİNİZ GİBİ BİLECİK TE FUTBOLUN ŞİDDETLE GELİŞMEYE İHTİYACI VAR.BU DA TABİ Kİ YARDIM VE DESTEKLE OLUR.