BÖLGENİN BİRİNCİSİ SEVGİ ÇİÇEĞİ
admin • 11 Mayıs 2011 10:33:24 
BÖLGENİN BİRİNCİSİ SEVGİ ÇİÇEĞİ

 

Bilecik Özel Sevgi Çiçeği İlköğretim Okulu, bölgedeki okulların katılımı ile gerçekleştirilen Kütahya Konuralp Matematik yarışmasında 3 altın, 2 gümüş ve 1’de bronz madalya aldılar. 481 öğrencinin katıldığı yarışmaya Sevgi çiçeği damgasını vurdu.

Bilecik’in en başarılı İlköğretim Okulu olan, bu başarısını binlerce okul arasında Türkiye 30’uncusu ve Matematik’te dünya birincisi çıkararak tescilleyen Sevgi Çiçeği İlköğretim Okulu, bölgenin en prestijli matematik yarışmasında da bu başarısını devam ettirdi.

Geçtiğimiz günlerde, Kütahya’da düzenlenen bölgedeki İlköğretim Okullarından 481 öğrencinin katıldığı Konuralp Matematik Yarışmasında, ilimizi başarı ile temsil eden Sevgi Çiçeği İlköğretim Okulu madalyaları topladı. 481 öğrenciden ilk 5’e girenlere altın madalya verilirken, 5 altının 3’ünü Sevgi Çiçeği öğrencileri, İbrahim ÖZCAN sıralamada 1. Olarak altın madalya aldı.Ayşe Kübra ARSLAN 4. Ve Ömer Faruk ATALAY 5. olarak aldılar.

Öte yandan, Ahmet Furkan ÖZAN ve Bilge DEMİREL gümüş madalya alırken  Yusuf Furkan BİRGÜL bronz madalya aldı.

Sevgi Çiçeği İlköğretim Okulu Müdürü Muzaffer Bozkurt, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederken, kendilerine, ailelerine ve matematik öğretmenleri Ramazan Yalçın’a teşekkür etti.

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments