Bozüyük Belediye Başkan Vekili Bakıcı’ya ziyaret

Bozüyük Belediye Başkan Vekili Bakıcı’ya ziyaret

   Bakıcı, ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirterek, yıllardır hizmet bekleyen Bozüyük halkına en iyi hizmeti vermek için canlabaşla çalışacağını söyledi. 
     Yalçın da, Pazaryeri Belediyesi'nin yaptığı çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. AK Parti çatısı altında vatandaşa en iyi şekilde hizmet etmeye çalıştıklarını dile getiren Yalçın, ''Pazaryeri ve Bozüyük halkının kültürü ve yaşayış biçimi çok benzerlik gösteriyor. Pazaryeri'nin nüfusundan fazlası Bozüyük'te ikamet etmektedir. Üzerimize düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. Sayın başkan vekiline görevinde başarılar diliyor, Bozüyük'e ve Bilecik'e hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum'' dedi. 
     AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Nizamettin Çam ise yoğun bir süreç yaşadıklarını ve Bozüyük'e yeteri kadar hizmet veremediklerini belirterek, bundan sonraki süreçte Bozüyük için daha çok çalışacaklarını ifade etti. 
     Ziyarette, AK Parti Pazaryeri İlçe başkanı Muhsin Turan, İl genel meclis üyeleri Nazmi Ceyhan, Hüseyin Ünal ve ilçe teşkilatından üyeler hazır bulundu.AA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam