BOZÜYÜK ŞEHİT ZAFER İPEK ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET
admin • 17 Haziran 2011 09:31:49 
BOZÜYÜK ŞEHİT ZAFER İPEK ANADOLU LİSESİNDE MEZUNİYET

 

Okul bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mahmut Demir, Şube Müdürü Ahmet Kara, okul müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı. 
Mahmut Demir, yaptığı konuşmada, Şehit Zafer İpek Anadolu Lisesinin başarılı bir okul olduğunu belirtti. Okuldan mezun olan öğrencileri iyi bir üniversitede görmek istediklerini kaydeden Demir, şöyle konuştu: 
''Okulumuz, beyaz bayraklı ve fiziki ortamını en iyi hale getirmiş bir eğitim yuvasıdır. İdareci ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum. 39 yıllık geçmişe sahip okulumuza veli desteğinin devam etmesini diliyorum. Bu okulumuzun daha da başarılı bir okul haline geleceğini temenni ediyorum.'' 
Okul Müdürü Murat Akgündüz de mezun olan öğrencilere her zaman güvendiklerini, bundan sonra da her zaman ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtti. 
Mezuniyet kütüğüne, adının yazılı olduğu plakayı çakmasının ardından konuşan okul birincisi Bahar Karaş ise okulda acı, tatlı geçirdiği zamanı hayatı boyunca unutmayacağını söyledi. 
Öğrencilere çeşitli hediyelerin verildiği etkinlikte, tayini çıkan beden eğitimi öğretmeni Murat Kola'ya da İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Demir tarafından plaket verildi. 
Daha sonra mezun olan öğrenciler canlı müzik eşliğinde eğlendi. AA
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments