BOZÜYÜK’TE AK PARTİ RÜZGARI ESTİ

BOZÜYÜK’TE AK PARTİ RÜZGARI ESTİ

Bozüyüklülerin yoğun coşkusuyla gerçekleşen yürüyüşe büyük bir katılım gerçekleşti. Yürüyüş sonunda miting gerçekleştiren Ak Parti Milletvekili Adayı Halil Eldemir, Ak Parti’yle beraber Türkiye’nin çok değişip geliştiğini belirtti. Konuşmasında CHP Milletvekili Adayı Yaşar Tüzün’e de çok ağır yüklenen Eldemir, “Yaşar Bey mutlu olmak istiyorsa Ak Parti’nin yolunu öğrenir. Söğüt’ün geçitli Köyü’nde Yaşar Bey, bana destek vermiyorsanız bir daha  buraya gelmem. Ben CHP’de siyaseti bilen en 4 kişiden biriyim. Önümüzde bir koalisyon görünüyor. Bu koalisyonda bana da bir bakanlık gelebilir” diyor. Yaşar Bey, ufukta koalisyon falan yok. Oy vermezseniz bir daha buralara uğramam diyor. Biz yüzde 50’yi aldık diğer yüzde 50’yi nasıl alırızı sorguluyoruz. Bugünlere çamur atarak geldiler.Eğer Kılıçdaroğlu 23 Nisanda koltuğa oturursa seni de 23 Nisanda milli eğitim bakanlığı koltuğuna oturtmayı planlıyorum. Ama bir şartım var o koltuğu oturduğun zaman sakın imam hatiplileri kapatacağım deme.”ifadelerinde bulundu.

Bozüyük’e müjdelerde de bulunan Eldemir, “Yola çıkarken artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedik. Türkiye çok değişti ve gelişti. Türkiye’nin bütün ilçeler değişti Bozüyük de değişti gelişti. Yaptıklarımız ortadaBozüyük de doğalgaz, toki, hızlı tren, fakülte yoktu biz yaptık.  Bilecik’te üniversite yaptık.

Bursa’ya , Eskişehir’e, Kütahya’ya duble yol yaptık. Bilecik’e Mekece’ye İstanbul’a yol yaptık.

 

Yaptığımız her şeyi sizlerle beraber yaptık. Siz destek verdiniz yaptık. Siz her seçimde daha fazla desteklediniz 2011’de her iki kişiden biri yüzde 50 destek verdi. Bizi iktidar ettiniz biz bunun için sizi seviyoruz bunun için milletimize teşekkür ediyoruz.

Bozüyük’e 5 yıldızlı otel konforunda hastane yapmayı planlıyoruz.Yollar yaptık, artık bu yetmiyor çünkü araç sayısı İstanbul’u İzmir yolunu bağlayan İzmir Ankara yolu projelendirildi.

Demiryolu geçidi geliyor, Hemzemin geçit kalkacak. Söğüt bağlantı yolunda eksiğimiz var yeni bir yolla Bozüyük’e bağlayacağız. Biz projelerimizle konuşuyoruz.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam