CENEVİZ GIDA OSMANELİ’DE YATIRIMA BAŞLIYOR

CENEVİZ GIDA OSMANELİ’DE YATIRIMA BAŞLIYOR

Türkiye’de gıda sektöründe doğal renklendirici üretiminde bulunan önemli bir marka olan Ceneviz Gıda Sanayi, parsellerde aldığı arsada yatırıma başlamak üzere belediyeye müracatını yaptı. Belediye Başkanı Münür Şahin, şirket yöneticilerine yatırım için ilçeyi tercih ettikleri için teşekkür etti.

Ceneviz Gıda hakkında şu bilgiler aktarıldı:

”Doğal renklendiriciler, aroma ve sos portföyü sayesinde bilinçli tüketicilerin sağlıklı besin tüketme arayışlarına çözümler üretir.

Firmamız 2009 yılından bu güne, gıda renklendiricilerinde kaliteli ürün yelpazesi sayesinde Türkiye’de üretim odaklı bir anlayışı ilke edinmiştir. Müşteri talepleri doğrultusunda istenilen renkler için, kendi laboratuvarımızda özel uygulamalar ile Avrupa şartlarına uygun ürünler geliştirmektedir. Ceneviz Ar-Ge ekibimiz yeni renk kaynakları bulmak , mevcut renklerin PH stabilitesini, geliştirmek ve ürünlerin çok çeşitli uygulamalarda kullanılabilmesi amacıyla çalışmalar yürütmektedir. Yüksek ve kaliteli renk çözümlerimiz dünyanın önde gelen gıda firmaları tarafından kullanılmaktadır.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam