ÇOCUK ŞENLİĞİ DEVAM EDİYOR
admin • 27 Mayıs 2011 12:54:26 
ÇOCUK ŞENLİĞİ DEVAM EDİYOR

 

Dün gerçekleşen etkinlikler gösterileri izleyenler arasında Vali Yardımcıları Eflatun Can Tortop ve Süleyman Deniz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Hüseyin Can ve de Milli Eğitim AR-GE’den Sorumlu Şube Müdürü Mustafa Karaca da  yer aldı.
Programın açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Hüseyin Can: “Milli Bakanlığı Okulöncesi Genel Müdürlüğü’nün bu yıl göndermiş olduğu genelge ile 81 ilde  1-31 Mayıs Tarihleri arasında okulöncesi çocuklarla ilgili olarak her türlü kutlama şenlik ve program yapılmasıyla ilgili bir planlama yapıldı. Bu planlama çerçevesinde biz de Bilecik Milli Eğitim Müdürlüğü olarak gerek merkez ilçe ve gerek diğer ilçelerimizde mayıs ayını konuya ayırdık. Malumunuz üzere 2 gün önce küçük yavrularımızın hazırlamış olduğu ürünleri burada hep birlikte gezdik. Yine çocuklarımızın hazırlamış olduğu faaliyetleri hep birlikte izleyeceğiz. Okulöncesi eğitimin önemini hepiniz biliyorsunuz değerli veliler. Ben sizlerden şunu istirham edeceğim. Çevrenizde akrabalarınız arasında komşularınız arasında yakınlarınız arasında okulöncesi çağda olup da çocuklarını okula göndermeyen varsa lütfen onları bilgilendirelim ve bu konuda onları teşvik edelim” dedi.
Konuşma sonrası öğrencilerin hazırladığı oyunlar ve gösteriler sergilendi. Etkinliklerin bugün de devam edeceği öğrenildi.
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments