DANIŞMA KURULU TOPLANTISI
admin • 10 Ocak 2011 17:56:50 
DANIŞMA KURULU TOPLANTISI

 

“BU ÜLKEDE ÇAMUR SİYASETİ TUTMAZ”

Genel Başkan Erdoğan’ın 2023’ü işaret ettiğini söyleyen Kurtulmuş, “2023’e varmadan o projelerin hepsini gerçekleştireceğiz. İl başkanlığını aldıktan sonra çok konuşmamaya çalıştım. Ama muhalefet bize çamur atıyor, yerel basınımız da yayınlıyor. Bu ülkede çamur siyaseti tutmaz. Görüyorsunuz artık muhalefet kopyaya başladı. Seçim başarısı için bizi taklit etmeye başladı. Ama bilmeleri gereken bir şey var. Gönül kazanmak için, gönülden konuşmak lazım” dedi.

“Biz trilyonluk projeler yapıyoruz ve bunları açmaya yetişemiyoruz” diyen Kurtulmuş, partililerden seçim sürecinde muhalefetle tartışmadan kendilerini ve yaptıklarını millete anlatmalarını istedi. 

 

KURTULMUŞ: “HERKESE İŞ, EKMEK, AŞ”

“Biz şuanda ülkenin kaderini değiştiriyoruz. Tarih yazan bir ekibin içinde siyaset yapıyoruz. Belki şuanda farkında değiliz ama gelecekte bunun daha çok farkında olacağız.

Türkiye krizdeydi krizden çıktı. Krizden çıkması demek, herkese ekmek, iş ve aş demek. Sağlıkta devrim niteliğinde yatırımlar yaptık. Eğitim, ulaşım, haberleşme, kültür hizmetleri, hava alanları, hızlı tren, duble yollar gibi sayamayacağımız bir sürü hizmetimiz var. Bu hizmetlerin takdirini milletimiz yapacak diye düşünüyorum” diyen Kurtulmuş’tan sonra kürsüye gelen Fahrettin Poyraz yaptığı konuşmada şunları aktardı:

“SİYASETİN TARZINI DEĞİŞTİRDİK”

“Siyaset maddi beklenti ve makam için yapılırsa başka olur, millet için yapılırsa başka olur. Buna sizler karar vereceksiniz. Biz hep kalıcı işler için kafa yorduk. Hem Türkiye’de hem de Bilecik’te siyasetin tarzını değiştirdik. Bilecik’in her metrekaresinde kalıcı yatırımlarımız var. AK Parti bünyesinde yer alan herkes bu davada görev alacak. Eminim birçok milletvekili adayı çıkacaktır. Bizim hedefimiz Bilecik’te iki milletvekili, Türkiye’de ise sivil anayasayı yapabilecek meclis çoğunluğunu sağlamak. Vatandaşlar bizim yaptıklarımızı bilmeyebilir ya da unutabilir. Ama teşkilatımızdakilerin bilmemesi söz konusu olamaz”

 

POYRAZ : “TÜZÜN YAPTIKLARIMIZI SAHİPLENİYOR”

CHP Milletvekili Yaşar Tüzün’e göndermede bulunan Poyraz “Tüzün’e bakarsak doğalgazdan tutun da üniversitenin gelmesine kadar her şeyde Tüzün’nün parmağı var. Bizim yaptıklarımızı sahiplenmeye çalışıyor” 

 

YALÇIN: “ESKİDEN ESNAF YAZAR KASA ATIYORDU”

Fahrettin Poyraz’dan sonra konuşan ve ilk defa bir danışma kurulu toplantısında söz alan Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın; “İki milletvekili ile ilimizde rekor kırmak istiyoruz. Hatırlayın eskiden esnaf krizlerden dolayı yazar kasa atıyordu. Şimdi enflasyon %6,5 faiz ise %7’lere düştü. Bozüyük-Mekece Yolu bazıları için hayaldi ama şimdi kullanıyoruz. Bir yerde başarı olduğu zaman vatandaş arkanızda duruyor” dedi.

guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
bigcat
11 yıl önce

ALLAH YOLUNUZU AÇIK ETSİN –

Gerçekten Ak Parti iktidarı ile İlimizin ilçelerimizin ve Ülkemizin imajı bile değişti.Demekki yıllardır eski siyasetçiler sadece atıp tutuyorlarmış.Ama şimdi her denilen ve her yapılacak olan işin önce tarihi belirleniyor sonra icraatı meydana çıkıyor.Dilerim Yüce rabbim sizlerin yolunu açık etsin.Bu millet böyle hizmete layık.Artık takım tutar gibi parti tutma zamanı geçti çalışan kazanıyor.Uluslar arası ün yapan Başbakanımız var başı dik ve dünyada gündem belirleyecek güce erişti.

Adem UZUN
11 yıl önce

HİZMET – ilimiz için yaptığınız,hizmetmi ülke işyeri satmakmı,köylüyü işçiyi,çiftciyi yok etmekmi,ilimizi kim tanıyor Bozüyükün vekili var tanıyorlar,hizmetiniz emekliyi ezdirmekmii