ECZACILAR 176. YILINI KUTLUYOR

ECZACILAR 176. YILINI KUTLUYOR

Perşembe günü Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencileri ve Bilecik Eczacıları vatandaşların merak ettikleri soruları cevaplayacaklar.14 Mayıs Perşembe günü Atatürk anıtına çelenk koyarak başlayacak haftada değişik etkinliklerin de yapılacağı kaydedildi. Konuyla ilgili olarak Eczacılar Odası Bilecik temsilcisi Ecz.Dolunay Seval Taşkın yaptığı açıklama:

“Merak Edilen Sorular Cevap Bulacak”

“Bilimsel Eczacılığın 176.yılını kutladığımız bu haftada ilaç ve Eczacılıkla ilgili, Eskişehi-Bilecik Eczacı Odası olarak bir takım aktiviteler gerçekleştiriyoruz.

Akılcı ilaç kullanımı ve halkımızın ilaç ve Eczacılıkla ilgili merak ettiği her türlü konuda Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencileri ve İlimiz Eczacıları soruları cevaplandırmaktadır.

Bu etkinlikler çerçevesinde 14 Mayıs 2015 günü saat 10.00’da Cumhuriyet meydanı Atatürk büstünde çelenk koyma ve basın açıklaması yapılacaktır.

Mesleklerini her türlü sıkıntıya göğüs gererek gururla icra etmiş ve etmeye devam edecek olan tüm Eczacıların Eczacılık haftasını kutlar, sevgi ve saygılar sunarım.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam