EĞİTİM VE DANIŞMANLIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN KURUMLAR BİR ARAYA GELDİ
admin • 19 Kasım 2015 10:12:51 
EĞİTİM VE DANIŞMANLIK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN KURUMLAR BİR ARAYA GELDİ

Bilecik’te eğitim ve danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren kurumlar bir araya geldi. Korkmaz Akademi öncülüğünde bir araya gelen kurumlar Bilecik’te faaliyet gösteren eğitim kurumlarının sorunlarını, faaliyetlerini ve birlikte yapabilecekleri projeleri konuştular. Dem Kafe’de yapılan toplantıya Bilecik Halk Eğitim Müdürlüğü, Bilecik Gençlik Merkezi, Korkmaz Akademi Eğitim ve Danışmanlık, Amerikan Kültür, Mutlu Filizler Eğitim ve Danışmanlık, 1’e 1 Zekâ Eğitim ve Danışmanlık, YK Eğitim ve Danışmanlık, Mor-Mavi Eğitim ve Danışmanlık, Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Bilecik Edebali kültür ve Yardımlaşma Derneği temsilcileri katıldı.

Toplantı hakkında görüşlerini aldığımız Korkmaz Akademi Eğitim ve Danışmanlığın kurucusu ve sahibi Emrah Korkmaz açıklamasında şunları ifade etti; “Toplanma amacımız; bu sektörde faaliyet gösteren kurumlar neler yapıyorlar? Sorunlarımız neler? Beraber neler yapabiliriz? Konuşalım, birbirimizi tanıyalım istedim. Kimler hangi konuda uzmansa onlara yönlendirelim ki pastanın en büyük payını öğrencilerimiz yesin. Bizlerin artık bu konularda iyi yönlendirmeler yapması gerektiğini düşünüyorum. Bu nedenle böyle bir toplantı organizasyonu planladım.

Bilecik’te eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurumlar var aramızda geldikleri için öncelikle kendilerine teşekkür ediyorum. Paydaş olması açısından Halk Eğitim Müdürümüz,  Gençlik Merkezi ve Toplum Gönüllüleri Vakfından temsilcilerimiz; yardımlaşma derneği açısından Edebali Kültür ve Yardımlaşma Derneği başkanımızı da aramızda görmek istedim. Gençlerle sürekli iletişim halinde olan kurumlar kendileri.”

MEHMET SELİM SAÇTI

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments