ELDEMİR RESMİ BAŞVURUYU YAPTI
admin • 15 Mart 2011 15:58:21 
ELDEMİR RESMİ BAŞVURUYU YAPTI

    Müntesibi olmaktan onur duyduğum Ak Parti’den, 12.Haziran.2011 tarihinde yapılacak olan, 24. Dönem Parlamento seçimlerinde, Bilecik Milletvekili olabilmek için aday adaylığı müracaatımı bugün yapıyorum. Öncelikle bu kararımın ülkemize, milletimize, Bilecik’imize hayırlara vesile olmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyorum. Allah mahcup etmesin.
    Asil milletimizin sorumluluk sahibi, idealist her ferdi gibi, bu ülkeye ve millete hizmet borcumuzun olduğu bilincindeyim. Bu borcu ödemek, büyük Türkiye ideallerine ulaşmada, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çalışma ekibinin içinde yer alabilmek maksadı ile Bilecik milletvekilliği aday adaylığına müracaat etmekteyim.
    Ak Parti’yi diğer partilerden ayıran en önemli husus, milletin kurduğu, sevgi ve desteği ile büyüttüğü bir parti olmasıdır. Kurulduğu günden bu güne, her seçimi açık ara farkla kazanmış, her seçimde oyunu ve desteğini artırmış bir parti olmasıdır. Bu destek ve sevgi, liderinden, ak kadroların içindeki konusunda uzman, liyakatli, dürüst, çalışkan bir ekibin, millete ibadet aşkıyla yapmasından kaynaklanmaktadır.
    İktidarımız süresince, bazılarının hayal dahi edemeyecekleri hizmetleri milletimizin istifadesine sunmuştur. Sağlıktaki yatırımlar, eğitimdeki yatırımlar, şehircilikteki yatırımlar, ulaşımdaki yatırımlar, dış politikadaki başarılar, ekonomideki planlamalar, milletimizin taktirini görmüş ve partimize olan destek artmıştır. Kadirşinas milletimizin ve Bilecikli hemşerilerimizin önümüzdeki seçimlerde de, desteklerini arttırarak devam ettireceklerine inancımız tamdır.
    Hedefimiz Bilecik’i iki Ak Partili milletvekiliyle mecliste temsil etmek ve Bilecik’imize ve ülkemize yararlı hizmetleri arttırarak devam ettirmektir.
    Ben bu vesile ile hizmetlerinden dolayı, tüm seçilmişlerimize ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ederim. Ayrıca Bilecikli hemşerilerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.
    12.Haziran.2011 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerin şimdiden ülkemize, milletimize ve Bilecik’imize hayırlı olmasını diliyorum.

HALİL ELDEMİR KİMDİR?
    Bilecik ili, Pazaryeri ilçesi, Bozcaarmut köyü nüfusuna kayıtlı Halil Eldemir, 1973 yılında doğdu. İlköğretimini 1984 yılında, liseyi 1990 yılında tamamladı. Selçuk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünden 1994 yılında mezun oldu. Askerliğini Diyarbakır 8.Anajet Üs Komutanlığında tamamladı. 1996 yılından beri özel sektörde iş haytına ve mesleki çalışmalarına devam etmektedir. 1998-2002 yılları arasında İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şub. Yönetim Kurulu Üyeliğinde bulundu. Türkiye Teknik Elemanlar Vakfı (TÜTEV) kurucu üyesidir. Kuruluşundan beri Ak Parti üyesidir. Siyasi çalışmalarına bu ilkeli çatı altında devam etmektedir. Ak Partiden 2007 genel seçimlerinde Bilecik Milletvekilliğine aday adayı oldu. Bilecik ilinde 2007 genel seçimlerinde ve 12.09.2010 referandum sürecinde aktif olarak

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments