ELDEMİR’DEN İLK AÇIKLAMA

ELDEMİR’DEN İLK AÇIKLAMA

“MİLLETİMİZİN KARARI AK PARTİ'MİZİ TEKRAR 1. PARTİ YAPMIŞTIR”

Yapılan 7 Haziran genel seçimlerinde Ak Parti Bilecik 1. Sıra Milletvekili Adayı olan ve seçimleri kazanan Halil Eldemir sosyal medya hesabından seçimleri değerlendirdi. “Milletimizin kararı Ak Parti’mizi tekrar 1. Parti yapmıştır” diyen Eldemir sonuçların Türkiye’ye ve Bilecik’e hayırlı olması temennisinde bulundu. Eldemir değerlendirmesinde şunları ifade etti:

“Değerli Hemşehrilerim,

Ülke olarak bir seçimi daha geride bıraktık. Bu seçimler gösterdi ki, milletimiz demokrasimize sahip çıkmıştır ve sandıkta iradesini göstermiştir. Ak Parti olarak her zaman Milli iradenin önemine inandık ve sahip çıkmaya gayret ettik. Milletimizin kararı Ak Parti'mizi tekrar 1. parti yapmıştır. Sonuçların Türkiye'mize ve Bilecik'imize hayırlı olmasını Cenab'ı Haktan niyaz ediyorum.

Seçim sürecinde Destek veren tüm hemşehrilerime ve beraber çalıştığım Ak Parti teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Bilecik'li hemşehrilerimin üzerime yüklediği görev ve sorumluluk bilinci ile, şehrimiz, ülkemiz ve aziz milletimiz için çalışacağım.

Çalışma döneminde oy vermiş olsun, vermemiş olsun tüm Hemşehrilerim destek ve dualarını bekler, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam