EORNA-ANSELL H.E.R.O Türkiye adayı Yayla Oldu

EORNA-ANSELL H.E.R.O Türkiye adayı Yayla Oldu

Roma'da EORNA tarafından düzenlenen “Avrupa Ameliyathane Hemşireliği Kongresi”ne Türkiye dahil 28 farklı ülkeden 1500 civarı EORNA üyesi katıldı. Kongrede ülkelerin H.E.R.O adayları seçimi yapıldı.
EORNA (European Operating Room Nurses Association) ve AnsellCares iş birliği ile ameliyathane hemşireleri arasından H.E.R.O adayları belirlendi. 18 Mayıs
tarihinde Ansell web sitesi (http://www.ansellcareshero.com) üzerinden bu adaylar yayınlandı. 18 Mayıs-19 Haziran 2015 tarihleri arasında H.E.R.O adayları için oylama yapılacak olup tüm H.E.R.O üyeleri arasından en çok oy alan 5 aday seçilecek. Seçilen bu adaylar Ansell tarafından onurlandırılacak. Ayrıca Ansell tarafından seçilen bu kişiler adına aşağıda belirtilen kuruluşlardan birine bağış yapılacak.
* Doktors Without Borders (Sınır Tanımayan Doktorlar)
* Lifebox (Hayat Kutusu)
* European Heart for Children (Avrupanın Kalbi Çocuklar)
* Chain of Hope (Umut Zinciri)
* Operation Smile (Gülümsetme Operasyonu)
* Friends of African Nursing (Afrikalı Hemşirelerin Destekçileri)
EORNA üyesi ve kongresi katılımcı ülkelerinden biri olan Türkiye’ nin H.E.R.O adayı İlknur Yayla seçildi. Adayların 18 Mayıs tarihinde Ansell web sitesinde yayınlanması ile birlikte oylama işlemi başladı.
Aşağıda belirtilen link üzerinden adayın bilgilerinin altında yer alan vote, facebook ve twitter butonlarından oy kullanılabilir.
http://hero.emea.ansell

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam