ESKİ BAŞKANLARDAN BİLECİKSPOR’A DESTEK ÇAĞRISI
Ali Osman Çelikal • 20 Eylül 2022 09:45:01 
ESKİ BAŞKANLARDAN BİLECİKSPOR’A DESTEK ÇAĞRISI

Bilecikspor’da daha önce başkanlık yapmış dört eski başkan bir araya gelerek kulübe destek çağrısında bulundu.

Eski başkanlar İsmail Cinoğlu, Ahmet Subaşı, Harun Dilek ve Aydın Avcı, kulüp binasında yaptıkları açıklamada, ilimizdeki tüm siyasi, bürokrat ve iş adamlarına seslendiler.

Bilecikspor’un bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele edecek olmasının önemli bir fırsat olduğuna dikkat çeken eski başkanlar, Bilecikspor ile ilgili dile getirilen sorunların çözülemeyecek sorunlar olmadığına vurgu yaptılar.

Dört eski başkan yaptıkları ortak açıklamada, şu ifadelere yer verdiler:

“ÇOK DAHA KÖTÜ DURUMA GÖTÜRÜR”

“Mevcut yönetimimizin çabalarına kayıtsız kalınmamalı. Sorun olarak görülen meseleler elbirliği ile çözülebilir. Herkesin sorumluluk almaktan kaçmadan bu birlikteliğe destek vermesi gerekiyor. Bu yıl yakalanan fırsat iyi değerlendirilmeli. Mevcut yönetimimiz toplumun her kesimini kapsayan ve güzel işler başaran bir ekip. Bu güce herkes ortak olur ve görüş birliği içerisinde hareket ederse olumlu sonuçlar alınır. Olumsuz bir süreç oluşursa Bilecikspor’u bulunduğundan çok daha kötü duruma götürür. O zaman da telafisi olmayan durumların sorumluluğunun bugün çağrı yaptığımız tüm siyasi, bürokrat ve iş adamlarımızın üzerinde kalacağını belirtmek isteriz.

“KARŞILIKSIZ BİRŞEY İSTENMEYECEKTİR”

İlimizde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarından alınacak forma göğüs reklam sponsorluğu, saha içi reklamları ile birçok eksik giderilebileceği gibi kimseden karşılıksız bir şey istenmeyecektir. Mevcut yönetimin dile getirdiği konaklama, ulaşım, yemek ve futbolcu giderleri bu ilin üstesinden gelemeyeceği problemler değildir. El birliği ile çözülebilecek bu meseleler için bizlerde tüm şehri yönetime ve takıma destek vermeye davet ediyoruz.”

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments