Eski Belediye Başkanı Berberoğlu: ’’Kimse beni belediye başkanlığından almadı. Ben hala Bozüyük Belediye Başkanı’yım’’

Eski Belediye Başkanı Berberoğlu: ’’Kimse beni belediye başkanlığından almadı. Ben hala Bozüyük Belediye Başkanı’yım’’

 

     Berberoğlu, Bozüyük'e bağlı Saraycık köyündeki evinde düzenlediği basın toplantısında, kendisine, soruşturmanın ve yapılan incelemenin selameti bakımından dinlenmek için kenara alındığının söylendiğini bildirdi. 
     Hakkındaki soruşturma ve incelemenin 5 ay önce başladığını, niçin bu soruşturma ve inceleme başlayınca görevinden el çektirilmediğini anlayamadığını dile getiren Berberoğlu, şöyle konuştu: 
     ''Gazetelerde, 'Yeni başkan seçildi' diye haberler varmış. Başkan seçildiği yok. İçişleri Bakanlığı'nın geçici süreyle görevden el çektirmesiyle doğan bir süreç yaşanmıştır. Bozüyük Belediye Meclisi, belediye başkanı değil belediye başkan vekili seçti. Kimse beni belediye başkanlığından almadı. Ben hala Bozüyük Belediye Başkanı'yım. Yarın ya da herhangi bir zamanda evimde yapılacak bir aramada silah çıkabilir. Bunların hepsi ruhsatlı, emniyetten izinli legal silahlardır. Bunları bulup da 'İki tabanca, 3 otomatik tüfek, bolca mühimmat ele geçirdik' diye basını yanıltabilirler. Bunlar 10 yıldan beri merakım olan hobilerimdir.'' AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam