FİDAN DİKİMİ YAPILDI
admin • 7 Nisan 2011 20:53:17 
FİDAN DİKİMİ YAPILDI

Etkinliğe Vali Yardımcısı Metin Çınar, Emniyet Müdürü İbrahim Demirci, Bilecik POMEM Müdürü Hasan Uğural, Bilecik Belediyesi Başkan Yardımcısı Osman Gezgin, Cumhuriyet Başsavcısı Harun Yılmaz, Bilecik Üniversitesi Rektörü Azmi Özcan başta olmak üzere birçok davetli katıldı.
    Atatürk İlköğretim Okulu ve Ertuğrul Gazi Lisesi öğrencilerinin de katıldığı fidan dikim töreninde konuşan Vali Yardımcısı Metin Çınar:
    “Biliyorsunuz bu hafta polis haftasıdır. Polis bildiğiniz gibi insanların mal can güvenliğini sağlayan önemli kuruluşlarımızdan bir tanesidir. Ama bu yalnızca mal ve can güvenliğimiz değil çevre güvenliğini ilgilendiren görev alanları da var. Bunlardan bir tanesi de mevcut ağaçlandırma alanlarımıza ağaç dikmek bunları yaparken de toplumla iç içe girmek. Polisin yalnızca bağıran çağıran kişiler olmadığını en azından sosyal bir takım aktivitelerde de bulunduğunu göstermek açısından çok önemli bir faaliyet. Başta emniyet müdürümüz olmak üzere tüm emniyet teşkilatını bu çalışmalarından dolayı kutluyorum. İnşallah bu ağaçların büyüklerini ve güzel ortam yarattığını hep birlikte görürüz” dedi.
    Fidanların dikimi sonrası etkinlik son buldu.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments