Gölpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulu

Gölpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olağan genel kurulu

 

     Kooperatif binası toplantı salonunda gerçekleşen olağan genel kurulu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, Divan Kurulu Başkanlığı'na, Bursa Yıldırım İlçesi Kooperatif Başkanı ve Bölge Birliği Başkan Yardımcısı Murat Özkarayurt, başkan yardımcılığına Kütahya Kooperatif Başkanı Enver Erdoğan, katip üyeliklerine ise Bursa Bölge Müdürü Aziz Eresenli ve Gölpazarı Kooperatif üyelerinden Raşit Özen oy birliği ile kabul edildi. 
     Toplam 189 üyeden 43'ünün katılımıyla yapılan oylamada, tek aday olan Fevzi Şen, 43 oy alarak 4. kez başkan olarak seçildi. 
     Gölpazarı Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatif Başkanı Fevzi Şen yaptığı konuşmada, 2001 yılında ilk olarak seçildiği günden bu yana zor bir göreve geldiğini ancak arkadaşlarının desteğiyle zorlukların üstesinden gelmeyi başardıklarını dile getirdi. 
     Şen, ''1926 yılında kurulan bu ilçe maalesef her geçen gün göç vermekte olup eski ekonomik gücünü ve değerini kaybetmektedir. Eğer, 5. Jandarma Taburu buradan gidecekse yerine bir başka askeri birlik ya da Şeyh Edebali Üniversitesine bağlı bir fakülte açılmasını talep ediyoruz'' dedi. 
     2012 bilançolarının okunup ibra edilmesinin ardından söz alan Bilecik Esnaf ve Sanatkarlar Kooperitifi Başkanı Halit Gölcan da kooperatif başkanlığına tekrar seçilen Şen'i tebrik ederek, ''Esnafımız, sıkıntılı günler yaşıyor. Esnaflarımız zor durumda, ekonomik sıkıntılar var, bilhassa Gölpazarı'ndaki esnaflarımız alışveriş yapmaktan yoksun, 5. Jandarma Taburu'nun da buradan gitmesi esnafımızı da daha da zora sokacak, büyük bir sıkıntı içerisine girecek'' diye konuştu. 
     Yönetim Kuruluna, Fevzi Şen, Mustafa Özkan, Sami Şen, Altan Fidan ve Ömer Şen, Denetleme Kuruluna ise Nizamettin Ünal seçildi. 
     Olağan Genel Kurula, Bilecik Kooperatif Başkanı Halit Gölcan, Nilüfer Kooperatif Başkanı Ahmet Saldız, Bozüyük Kooperatif Başkanı Necdet Kayırmaz, Bilecik Halkbank Müdürü Fatih Özyer, Bozüyük Oda Başkanı İbrahim Kayacık, Yıldırım Kooperatif Başkanı Murat Özkarayurt katıldı. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Birlik Beraberlik Örneği – Birlik Beraberlik Örneği.189 üyeden 43 iştirak ile Gölpazarlı sorunlarını çözmesini biliyor.Tebrikler…Gölpazarlı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam