GÖLPAZARILILAR CHP’Yİ AĞIRLADI

GÖLPAZARILILAR CHP’Yİ AĞIRLADI

 

 

HASAN GÜNER

 

“Bizim silahımız ve sermayemiz; dürüstlüğümüzdür” diyen CHP Merkez İlçe Başkanı Mühiddin Demirci, konuştuklarının arkasında durarak güven verdikleri için geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleşen 3 adaylı seçimde rakiplerin arasından sıyrıldıklarını ifade etti.

Demirci, şöyle devam etti:

“Ben ve arkadaşlarım bu yaştan sonra bu görevi kabul ettiysek, burada bir takım değişiklikler yapmamız gerekiyor. Yapılan çalışmaları tasvip etmediğimi belirttim. Gördüğümüz eksiklikleri gücümüzün yettiği oranda ortadan kaldıracağımızın sözünü verdik. Hiçbir konuda yalan söylemeyeceğimi veya lafı eveleyip gevelemeyeceğimi, bu yaştan sonra siyasete bir renk getireceğimizi söyledik.

Tüm siyasi partiler insanları aldatmış olmasaydı ülke bu hale gelmezdi ve daha zengin bir ülke olurduk ama şartlar buydu. Siyasetin nemalanma şekli ötekileştirme, kızma ve bağırmaydı. Demokrasiye inanıyorsak siyasi partiler birbirlerini sevmeli. Ülkenin geleceği için bir milli politika oluşturulmalı. Bu milli politika iktidarda kim olursa olsun değişmemeli.

Benim kimseye geçmişten gelen siyasi bir borcum ve ya bir siyasi hesaplaşmam yok. Kimseyle içli dışlı olmamışım. Zaten bugüne kadar rahat çalışabilmemi sağlayan da budur. Ben olduğum sürece bu partiye tepeden, para gücüyle ya da nüfus gücüyle kimse gelmeyecek. Partiye girip çalışarak demokratik ortamda istediği yere aday olabilir. Tabi bu arada bir takım eleştirileri de aldım ama ben doğru bildiğimi konuştuğum için geri adım atmadım.

Madem bu yola çıktık toplumun her kesimiyle kucaklaşmamız gerekiyor. Bizim bakış açımız insan odaklı. Ben burada AK Parti’yi kötüleyerek bir tarafa varamam. Ben yapacaklarımdan mesulüm. Genel siyasette assam kessem kendimi kandırırım. Ona gücüm yetmez. Ben Bilecik’te ne yapabiliyorsam onunla övünebilirim.

Ülke bir aydır İmralı’yla yatıyor, İmralı’yla kalkıyor. Başbakanımız diyor ki ‘Hükümet terör örgütüyle müzakereye oturmaz’. Niye insanları aldatıyorsunuz.”

Bilecik’te yapılması planlanan kentsel dönüşüm konusunda da görüş belirten CHP Merkez İlçe Başkanı Demirci “Burada 22 katlı eve ne gerek var? Bin 500 ev ihtiyacı varken neden 3 bin ev yapıyorsunuz? Belediye Başkanımız dedi ki “Alacağımız gelirle Seven Çarşısı’nı kapalı otopark yapacağız”. Ben de “O işi belediyenin bütçesinden yapın. Niye vatandaşın sırtından yapıyorsunuz?” dedim.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam