GÖRKEM YAVUZ KONYASPOR’A TRANSFER OLDU
Ali Osman Çelikal • 22 Eylül 2022 13:00:29 
GÖRKEM YAVUZ KONYASPOR’A TRANSFER OLDU

1308 Osmaneli Belediyespor futbolcusu Görkem Yavuz, Konyaspor’a transfer oldu.

Osmaneli’nde gerçekleştirilen Lefke Cup U-15 turnuvasında sergilediği performansla göz dolduran 1308 Osmaneli Belediyespor’un sol stoperi Görkem Yavuz, Konyaspor tarafından kampa davet edildi.

Yaklaşık 15 gün kaldığı Konyaspor kampında sergilediği performansı beğenilen Görkem Yavuz’un, Konyaspor’a transferi tamamlandı.

Eğitimi ve gelişimi de Konyaspor tarafından üstlenilen Görkem Yavuz, takımına ve Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’e veda etti.

Yavuz’un transferine ilişkin değerlendirmede bulunan Başkan Şahin, şu ifadelere yer verdi:

Oyuncumuz Görkem Yavuz, oynadığı güzel futbolla tüm takımların ilgisini çekmişti. Konya Sporun 15 gündür kampa aldığı Görkem gelecek vadeden sporcumuzdu. Görkem’in eğitimi ve gelişimi Konya Spor tarafından üstlenilecek. Bir sporcumuzun daha süper lig gelişim Ligi’ne transfer olmasına sevindik. Görkem evladımıza Konya Sporda başarılar diliyoruz. Her konuda olduğu gibi sporda da da hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz. Allah değerli evladımızın yolunu açık etsin. Hocalarımıza, ailesine ve yöneticilerimize ve de değerli sporcumuza teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments