“Haddini Aşanlara Karşı Asıl Faaliyetlerimizi Hızlandıracağız”

“Haddini Aşanlara Karşı Asıl Faaliyetlerimizi Hızlandıracağız”

 

Açıkgöz yaptığı açıklamada, “Aziz Atatürk’ün, Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunda birinci derecede esin kaynağı olan ocaklarımızın kapatılmasını isteyecek kadar densizleşen, haddini aşan malum tiplere karşı asıl faaliyetlerimize bundan sonra hız vereceğimizi ilan ediyoruz.” dedi. Açıkgöz açıklamasında şunları aktardı:

“Son yıllarda, özellikle son günlerde Türk milliyetçiliğine, Türk Milletine, Türklüğe ve nihayet onların temsilcisi Türk Ocakları’na yöneltilen saldırıları şiddetle protesto ediyoruz.

Türk Ocakları’nın kuruluşundaki ortam bugün aynıyle yaşanmaktadır, dolayısıyla Türk Ocakları’na bugün her zamandan daha çok ihtiyaç vardır. Türklük yaşadıkça Yüce Türk Milleti ve Türkiye Cumhuriyeti var oldukça Türk Ocakları’nın ve Türk Milliyetçilerinin misyonu bitmeyecektir. Türk milletini yok etmeyi amaçlayanlar, bu emellerine asla ulaşamayacak, Türk Ocakları’nı ve Türk aydınlarını daima karşılarında bulacaklardır.

Aziz Atatürk’ün, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunda birinci derecede esin kaynağı olan Ocaklarımızın kapatılmasını isteyecek kadar densizleşen, haddini aşan malum tiplere karşı asıl faaliyetlerimize bundan sonra hız vereceğimizi ilan ediyoruz. Aziz milletimizin, bu vesileyle kimlerin Türk milletinden, Türk milliyetçiliğinden, Türk ocaklarından korktuğunu görmesini, bu fırsatı değerlendirip sessiz kalmayarak bizimle Türk Ocakları’nda buluşmasını diliyor, saygılarımızı sunuyoruz.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam