HALİL ELDEMİR: “KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ”
admin • 12 Nisan 2011 19:33:08 
HALİL ELDEMİR: “KAPI KAPI DOLAŞACAĞIZ”

    AK Parti Bilecik Milletvekili Adayı ve İnşaat Mühendisi Halil Eldemir açıklamasında şunları aktardı:
    “AK Partimiz bugün 12 Haziran seçimlerinde milletin karşısına hangi adaylarla çıkacağını açıklamış bulunuyor. Bilecik ilimizde Fahrettin Poyraz arkadaşımla beraber hemşerilerimizin karşısına çıkacağız.
    Bugün aday adaylığından, adaylığa geçiş sürecini tamamlamış bulunuyorum. Bu onurlu göreve şahsımı uygun gören başta Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a aday adaylığı başvurumdan bugüne kadar desteklerini esirgemeyen teşkilat mensuplarımıza çok teşekkür ediyorum.
    Demokratik bir yarış içinde olduğumuz diğer aday adayları arkadaşlarıma centilmence ve seviyeli bir yarış içerisinde oldukları için takdirlerimi ve şükranlarımı sunarım.
    Üzerime yüklenen sorumluluk ve görevin bilinci içerisindeyim. Bu ağır görevin ve sorumluluğun gereğini yerine getirme gayreti içerisinde olacağım. Bu çalışmalardaki en büyük destekçim ailem ve teşkilat mensubu arkadaşlarım ve Bilecikli hemşerilerim olacaktır.
    Diğer aday arkadaş ve tüm teşkilat mensuplarımız ile birlikte çok nitelikli ve dolu dolu bir seçim çalışması yağacağız. 12 Haziran seçimlerine hazırlanacağız. Meydanlara ineceğiz. Mahalle mahalle dolaşacağız. Köy köy dolaşacağız. Sokak sokak dolaşacağız.  Kapı kapı dolaşacağız. Kendimizi anlatacağız. Hedeflerimizi ve projelerimizi anlatacağız. 9 yıllık iktidarımız süresince yaptıklarımızı anlatacağız. Desteklerini isteyeceğiz. Bende ve teşkilatlarımız da buna hazırız.
    İnanıyorum ki, bizlerin çalışmaları, hemşehrilerimizin teveccüh ve destekleri ile 12 Haziran seçimlerini iki AK Partili Bilecik Milletvekili ile parlamento çalışmalarına dahil olacağız. Başbakanımız ustalık döneminde ona yardımcı olacağız. Bilecik’te ve Türkiye’de daha yapacak daha çok işimiz var.
    Adaylığımın, adaylarımızın ve 12 Haziran’da yapılacak seçimlerin Bilecik’imize, ülkemize, milletimize, insanlık âlemine hayırlara vesile olmasını niyaz ediyorum. Cenabı Allah mahcup etmesin.
    Yolumuz aydınlık olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
ABDULLAH TANRIVERDİ
11 yıl önce

İŞİNİZ ZOR KARDEŞ – Senin önündeki şahıs olmasa belki.Sen de kendine dikkat et.Parana puluna sahip çık.Sana harcatır,sonra yüzüne bakmaz.2014’de seni belediye başkanı adayı yapacağını düşünüyorsan yine yanılırsın.Halk ŞEKER varken ACIBİBERİ ister mi? İki ay bile olsa hayal kurmak ve hayalle yaşamak güzel olur senin için.13 haziran sabahı seni görmek isterim.