Haydi Kadınlar Gölpark’a Doğa Yürüyüşüne

Haydi Kadınlar Gölpark’a Doğa Yürüyüşüne

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen yürüyüşte bayanlar Bilecik Belediyesi‘ne ait araçla ücretsiz olarak Pelitözü Göleti’ne yürümeye gidiyorlar. Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri Bilecik Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesislerinde spor yapan bayanların Salı ve Perşembe günleri de Bilecik Pelitözü Gölpark’ta doğa yürüyüşü yapması planlanıyor. Bu kapsamda ilk yürüyüş gerçekleşti. Pelitözü Gölpark’ta bulunan Kıl Çadır’ın işletmecisi Cemil Bey de spora ve sporcuya destek vererek yürüyüş yapan bayanlara yürüyüş sonrasında bitki çayı ikramında bulunacak.

                        Bayanlar gerçekleşen etkinliklerden oldukça memnun gözüküyorlardı. Kendilerine vakit ayırdıkları için mutlu olduklarını ifade eden bayanlar, “Hem sağlıklı oluyoruz, hem de kendimize vakit ayırabiliyoruz. Etkinlikler için teşekkür ederiz. Tüm bayanlarımızı bizimle birlikte yürümeye bekliyoruz.” dediler. Ayrıca Pelitözü Gölpark’ın yürüme parkurunda gölet manzarasına karşı yürümenin de çok güzel olduğunu kaydederek Vali Halil İbrahim Akpınar’a yapmış olduğu çalışmalardan ötürü teşekkür ettiler.

Yürüyüşün ardından Proje Koordinatörü Sevcan Akıncı, bayanlara sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam için yapılması gerekenler konusunda bilgiler verdi.ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam