İKİ CİHAN SAADETİ DİLİYORUZ

İKİ CİHAN SAADETİ DİLİYORUZ

Geçtiğimiz Cumartesi günü Mehteran takımı ile gelin alıcı gerçekleşmesinin ardından akşamı ise yoğun bir katılım ile düğün merasimi yapıldı. Kapalı Pazar alanında gerçekleşen düğüne siyaset, iş dünyası, bürokrasi ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile Yağcı ve Örs Ailelerinin sevenleri katıldı. Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın kıydığı nikâh öncesi yaptığı konuşmasında oldukça heyecanlı ve mutlu olduğu kaydedildi. Yağcı konuşmasında;” Hâkimlikten geldiğim için çok cübbe giydim, çok karar verdim ama bu akşam siz değerli misafirlerimiz ve değerli şahitlerimiz huzurunda cübbeyi giyerken ellerim titredi.

Yüzlerce nikâh kıydım ancak…

insan kendi çocuklarının nikahlarını nasıl kıyacağını kestiremiyor. Yavrularımın bu mutlu gecesinde bir arada olmanın haklı hazmını ve gururunu yaşıyoruz. Bu mutluluğu bizlere yaşattığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Genç çiftin nikâh şahitliğini; Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Ak Parti Milletvekili Halil Eldemir, Bursa Büyük Şehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Denizli Büyük Şehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Azmi Özcan, Tugay ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Halis Zafer Koç yaptılar. Düğün pastasını kesen genç çiftler daha sonra ses sanatçıları Cihan Yıldız ve Mithat Körler’in bir birinden güzel seslendirdiği şarkılarla sevenleriyle doyasıya eğlendiler.

Düğün törenine Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar yardımcısı hemşehrimiz Mustafa Eldemir, Bilecik eski Valisi Musa Çolak, Merkez Valisi Hemşehrimiz Kasım Esen, Devlet eski Bakanı ve MHP Bilecik eski Milletvekili Bahattin Şeker, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün,  Ak Parti Bilecik eski Milletvekili Fahrettin Poyraz, Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Bilecik eski Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Yaşar, Bilecik eski Ağır Ceza Reisi H.İbrahim Aktepe, Bursa Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ve çok sayıda davetli katıldı.  Diğer yandan düğüne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yanı sıra çok sayıda Çiçek de gönderildiği kaydedildi.

 Genç yaşta Dünya evine giren Emin ve Ece çiftine Değişim Gazetesi olarak “İKİ CİHAN SAADETİ DİLİYORUZ.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam