İl Özel İdaresi Spora Desteklerine Devam Ediyor

İl Özel İdaresi Spora Desteklerine Devam Ediyor

 

İnsanın hayatı boyunca dinç ve kuvvetli olarak sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için her yaşta kendine uygun bir sporu yapması gerekir. Bununla birlikte çok küçük yaşlardan itibaren çocukların kendilerine alışkanlık edinebilecekleri kötü alışkanlıkların yerine insana kattığı değerlerle karakterini de olumlu yönde geliştirebileceği sporun içinde yer almaları gerekiyor. Bu amaçla İl Özel İdaresi, maddi imkansızlıklar içinde bulunan Bilecik genelindeki tüm spor branşlarında mücadele etmekte olan spor kulüplerine desteğini azaltmadan, artırarak devam ettiriyor. Bu kapsamda amatör branşlarda mücadele eden İl Özel İdaresi Spor Kulübü’ne kış mevsimi hava şartlarına uygun spor malzemeleri temin edildi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Halis Nalbant, İl Özel İdaresi Birim Müdürleri, İl Özel İdaresi Kulüp Başkanı Fazıl Özmen’in ve kulüp yöneticilerinin katıldığı teslim töreni İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

                İş ve işlemleri Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce yürütülen spor malzemelerinin teslimi sırasında söz alan Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cahide Nalbant, İl Özel İdaresi Spor Kulübü’ne alınan 30 adet eşofman takımı, 50 adet maç çorabı(tozluk), 2 adet futbol maç topu, 20 adet futbol antrenman topu, 50 adet bere ve 50 adet eldiven hakkında katılımcılara bilgi verdi. Törende İl Özel İdaresi’nin sporu ve sporcuyu desteklemeye ara vermeden devam edeceği belirtildi. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam