KARAAHMET ADAY ADAYI OLMAK İÇİN BAŞVURDU
admin • 4 Eylül 2015 15:43:05 
KARAAHMET ADAY ADAYI OLMAK İÇİN BAŞVURDU

Genel Merkeze müracaatını gerçekleştiren Karaahmet sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Hedef iktidar, yol Atatürk yolu, yüzümüz Sol da gücümüz halktadır” diyerek şunları aktardı:

 

 “Siyaset duruş sergilemek, ilke ortaya koymak, fikrin ve ideolojin uğrana yılmadan mücadele etmektir. Sevdamız tam bağımsız Türkiye’dir, Bu uğurda partimin her kademesinde görev aldım. En son Milletvekili adayı oldum. Her zaman dile getirdiğim gibi 1.sıra 2. Sıra veya sıralamaya giremesem dahi içinde bulunduğumuz şartlar karşısında kavganın Türkiye kavgası olduğunu dile getirerek mücadeleye devam edeceğimi söyledim, sözümde durdum. Kaçmadım ayrılmadım yılmadım yola devam ettim. Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilmedim. Makam mevki ünvan peşinde olmadım. Gün mücadele günüdür. Bu sebeple duruşumuzdan zerre taviz vermeden yine yeni yeniden yola çıkıyoruz. Hedef iktidar, yol Atatürk yolu , yüzümüz Sol da gücümüz halktadır.. Herşeyi ile yenilenen seçimde Milletvekilliği ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUMU CHP GENEL MERKEZİNE YAPMIŞ BULUNUYORUM .. Dün olduğu gibi bu günde mücadelenin başında saf tutma inanç ve azmindeyim.Parti içi demokrasi adına daha önce ilçe başkanlarımız ile birlikte gösterdiğimiz hassasiyetle Önseçim de partililerime güveniyorum takdir örgütündür veya merkez yoklaması durumunda takdir Genel Merkezindir..

Ve ustanın dediği gibi;

Daha gün o gün değil, derlenip dürülmesin bayraklar.

Dinleyin, duyduğunuz çakalların ulumasıdır.

Safları sıklaştırın çocuklar,

bu kavga faşizme karşı, bu kavga hürriyet kavgasıdır…

Devrimciliğimin olanca ateşi ile tüm partililerimi kucaklıyorum

Saygı ve sevgi ile ..;”

guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
merakli
7 yıl önce

ince ince – Begenmedigin genel merkez yönetimi sizi 1.sıra yaparsa sözlerinin arkasında durabilecekmisiz? 1.sıra olursanız on seçim yapılmadığı için sn Tüzün e haksızlık yapıldığı nı düşünüp istifa edecekmisiniz?